/Remi u Negoslavcima, Frankopan na 4 boda zaostatka POBJEDE CROATIJE, SLAVONIJE, SINĐELIĆA, MLADOSTI, SLAVONCA, TOMISLAVA
negoslavci fb

Derbi u Negoslavcima je završio podjelom bodova, Hašk je i dalje na čelu, a vodstvo domaće momčadi koje je donio Miloš Mišić poništio je Josip Mitrović za podjelu bodova. Frankopan je prvi pratitelj momčadi iz Starih Jankovaca nakon pobjede u Vrbanji i poraza Budućnosti u Bogdanovcima.

Slavonija i Sinđelić ostvarili identične gostujuće pobjede, Slavonac, Tomislav i Mladost ostavili bodove u svome dvorištu.

8 29.09.2019 16:00 Negoslavci Negoslavci – HAŠK-SOKOL 1:1

Osim tri gola u prvom poluvremenu promašili smo i jedanaesterac u 36. minuti, u drugom poluvremenu gosti također imaju jedanaesterac, ali naš golman Kuterovac brani. Misir je smanjio na 3:1 iz slobodnog udarca. Do kraja utakmice imali smo mi i gosti po par prigoda ali ostao je rezultat 3:1. Gostima želim sreću u nastavku prvenstva – Mirko Godanj, Tomislav

1

Siniša Boban Fruškogorac – Dobra utakmica u kojoj su domaći zabili taj jedan gol vrijedan tri boda, ušli smo dobro u utakmicu i bili po meni puno bolji od domaćina prvo poluvrijeme, drugo poluvrijeme se igralo skroz otvoreno pa smo i mi i domaća ekipa promašili dobre prilike, svaka čast Gradištu na prijemu i ponašanju tijekom utakmice, suđenje dobro.

2

Sasvim zaslužena pobjeda gostiju. Mi bez ideje i jako loša igra.Gostima čestitam na pobjedi – Dalibor Dujković Vidor

3

4

Šta pametno reći? Zaslužena pobjeda Croatije koja je moju momčad nadigrala u svim segmentima igre. Do jedanaesterca za 2:0 bili smo koliko toliko konkurentni, ali poslije toga smo se raspala, a domaćin se riješio rezultatskog pritiska, zaigrao puno bolje i dovršio utakmicu sa još dva gola. Zasluženo. Domaćinu poslije ove pobjede konačno želim da na tablici budu tamo gdje im je realno mjesto,, u samom vrhu, a nama želim da što prije shvatimo da osim vrlina imamo i mana, i tada će nam biti lakše jer ovako dalje bit će teško… Trener Budućnost Šiškovci Rubić Z.

5

Mislio sam ne davati nikakve izjave, ali iz poštovanja prema vjernim navijačima kluba moram ih upoznati o stanju u ekipi i klubu. Mi u posljednje vrijeme imamo vrlo slab odaziv na trening 3-4 te ih otkazujemo, a kada dođu 7-8 igrača obično to nisu nositelji igre u ekipi i na kraju sve se to ponavlja na utakmici kada u ekipi imamo jedva 11 igrača od kojih realno za nekolicinu njih 1.ŽNL visok domet. Dogovorio sam da ostanem do zime i pokušamo da se to odigra, ali i da budemo realni u procijeni naših trenutnih mogućnosti. Sportski pozdrav – Mladen Zadro Vrbanja

Mario Butković trener Frankopana – Od prve minute smo zagospodarili na terenu na vrijeme postigli golove i na kraju zasluženo pobjedili, domaćin dobra i korektna ekipa, suđenje odlično.

6

Pobjeda 4:1. Utakmica za zaborav, golove postigli Lajtman David, Lajtman Domagoj i 2 pogotka Erakovića – Dražen Dikonić Mladost

Desetkovana ekipa Jadrana odigrala je egal utakmicu u Vođincima, a na kraju izgubili 4:1. Razlog poraza su individualne pogreške naših igrača. Čestitam domaćinu na pobjedi, a mi imamo tešku borbu za ostanak u 1.Žnl. Sportski pozdrav – Milan Matijević Jadran

7

Mislim da su svi mogli uživati u utakmici. Jankovci su sigurno najbolja ekipa u ligi i raduje me što smo parirali jednoj takvoj ekipi s odličnim igračima i trenerom. Prvo poluvrijeme mi imamo posjed i kontrolu međutim gosti nisu bili bezopasni iz kontre. Odlazimo sa vodstvom od 1:0 na odmor i u drugom poluvremenu dobijamo gol u prvom napadu. Prihvaćamo igru preskakanja sredine gdje se gosti puno bolje snalaze i stvaraju bar još tri, četiri prilike. Za ubuduće Jankovcima želim sve najbolje, što se nas tiče nastaviti naporno raditi i hrabriji biti u ovakvim utakmicama. Suci odlični – Josip Tunjić Negoslavci

Danas kao gosti jedne od ponajboljih ekipa u ligi..da nikoga ne povrijedim..odigrali smo 1 : 1..domaćin poveo u 39 minuti nakon naše pogreške prekrasnim golom Mišica…mi odmah promjenili formaciju i krenuli izjednačiti..i uspijevamo golom Mitrovića 49. min..i onda stvaramo još 3-4 gol prigode..ali po meni igrač utakmice domaći vratar Đukić..par top obrana..ali držimo realnim ovaj rezultat.bili smo malo bliži pobjedi..ali tko god ne izgubi kod odličnih Negoslavaca nema sto žaliti..sudačka trojka s gospodinom Šiklić..primjerena..uklopili se odličnim suđenjem u ovu tvrdu utakmicu punu trenerskih zahtjeva u obije ekipe..domaćin iznimno korektan..i želimo im puno dobroga..radujemo se takvim utakmicama..sportski pozdrav od mene i dečkiju..sada dvije doma..pa vidimo što nas čeka – Ivan Lukić Hašk