/Remi u Markovcu, Sloga uvjerljiva, Seljak slavio u gostima NAŠIČKI DRUGOLIGAŠI ODRADILI SU 10. KOLO
omladinac niza

I nakon 10. kola na vrhu 2. ŽNL Nogometnog središta Našice je velika gužva. Sloga je uvjerljivom pobjedom ostala na vrhu ljestvice, Seljak je prati u stopu, a u Markovcu je derbi kola završen remijem.

Momčad iz donjeg dijela ljestvice je u 10. kolu bila najefikasnija, Šipovac je uz čak 5 pogodaka Saše Klabana sa 7:0 nadigrao posljednjeplasiranog Poleta. Nešto manje efikasna bila je vodeća momčad lige, i sa za jedan gol manje uspješnim najboljim m pojedincem, naime Sloga je kod kuće sa 6:1 slavila protiv Zoljana, a četverostruki strijelac bio je Elvis Mihaljević. Seljak je zadržao korak sa Slogom pobjedom nad Poganovcima u zanimljivom susretu. Seljak je imao vodstvo 2:0, domaćin je poravnao pa na kraju ipak ostao bez boda. Derbi kola odigrali su Željezničar i Motičina, domaćin je dva puta vodio a gosti se vraćali, konačni rezultat u 87. minuti postavio je Marko Brus.

Iskrica i Omladinac iz Nize upisali su gostujuće pobjede. Iskrica na stadionu Wels sa 3:0 nadigrala Croatiju uz dva pogotka Bune Jantule, a jedini pogodak na susretu Mladosti i Omladinca postigao je Mihael Mihić u 55. minuti. Drugi Omladinac, onaj iz Vukojevaca je preokretom došao do pobjede nad Lilom. Gosti su poveli u prvom poluvremenu preko Kubaše, a domaćin u 50. i 56. minuti radi preokret golovima Gašparića i Mitka.