Remi Dilja i Radničkog, Mladosti se otvorilo

Dilj i Radnički su remizirali, Torpedo izgubio, Frankopan povećao razmak, Mladost i Zrinski se raspucali – najkraći je rezime nedjeljnih susreta MŽNL OSVI. U Vinkovcima nije bilo niti pogodaka niti pobjednika, a najsretniji s tim ishodom su sigurno Darda i Borac KV. Pobjednika nije bilo niti u Babinoj Gredi gdje smo vidjeli dva pogotka, oba u drugom dijelu. Zrinski se također raspucao protiv torpeda koji će očigledno teško očuvati status međužupanijskog ligaša. Matej Kurilj i Dario Jakšić postigli po dva pogotka. Šesticu je upisala MLadost protiv Borinaca, Filip Denić predvodio strijelce također s dva pogotka. Frankopan stigao do iznimno važne pobjede nad Olimpijom, a konačno se u pravom svjetlu predstavio i Stipe Jančić koji je ubilježio hat trick.

Šokadija – NK Radnički  1:1

Danas smo odigrali najlošiju utakmicu u ovoj sezoni, utakmica bez prilika, unatoč tome smo postigli gol iz kornera početkom drugog poluvremena, ali smo ubrzo poklonili gostima gol kojim su izjednačili i zasluženo osvajaju bod. Nakon toga smo pokušavali doći do pobjede ali su se gosti odlično branili – Irfan Islami, Šokadija.

Čvrstom, organiziraniom i odgovornom igrom limitirali smo domaćina kojem nismo dali da napravi ozbiljniju situaciju za gol. Primili smo gol u drugom dijelu iz prekida da bi nedugo poslije preko Pejaković izjednačili. Mislim da je neodlučeno realan ishod, čestitam dečkima na brodu i prikazanom na teškom terenu gdje domaćin inače nije darežljiv. Na kraju ističem da je domaćin bio korektan. – Andrija Besek, Radnički.

NK Dilj – HNK Radnički (Me)  0:0

Jedna dobra utakmica, sadržajna. Jedino što su nedostajali golovi. Vidljivo je da ovaj ritam srijeda – nedjelja ostavilo traga na našoj ekipi. Čestitke svim akterima ove utakmice. – Dejan Pavličić, Dilj.

Utakmica prava prvenstvena. U prvoj minuti nam nije dosuđen kazneni udarac, srećom što nije ostavilo traga na našoj igri, igrali smo vrlo dobro do isključenja vratara u igri. Drugo poluvrijeme sa igračem manje nosimo se ravnopravno sa jednim dobrim domaćinom i stvaramo nekoliko dobrih prigoda. Svojim dečkima čestitam na jednoj pravoj momačkoj utakmici. Domaćinu, našim sportskim prijateljima Dilju ovim putem čestitam na 70oj godišnjici kluba, zahvaljujem na gostoprimstvu i želim im uspijeha u tijeku prvenstva. – Mario Amidžić, Radnički Me.

NK Mladost (SĐ) – NK Borinci  6:0

Napokon nam se otvorilo, naporan rad na treningu proteklog tjedna urodio je plodom i od početka je utakmice bila vidljiva želja, trka i energija. Čestitam mojim momcima na visokoj pobjedi, znam da su danas u podsvijesti imali imperativ pobjede, ali svaka im čast, odlično su reagirali. Htio bi pohvaliti i ekipu Borinaca, jedna su od rijetkih ekipa koja se u Satnicu došla nadigravati. Iako su prvi gol dobili iz svoje greške i našeg presinga, ali nisu odustajali. Želim im puno sreće u nastavku prvenstva. Mi se okrećemo nedjelji i Grabovcu.- Ivan Denić Mladost.

Bez petorice standardnih igračà nismo mogli ništa protiv raspoloženog domaćina koji je mogao pobijediti i većom razlikom. Mi smo poklonili prva 4 pogotka a domaćin je apsolutnom dominacijom zasluženo došao do bodova. Mi se okrećemo sljedećoj utakmici protiv prvoplasirane Darde, bit će jako teško i trebamo pokušati uzeti što više bodova do zimske stanke i onda se adekvatno pojačati. – Ivica Radoš, Borinci.

NK Frankopan – NK Olimpija  4:1

Moram na početku čestitat mojim igračima na zasluženoj pobjedi, pristup je bio od početka pravi, igrači su jednostavno željeli ovu pobjedu posebno bih izdvojio igru prvo poluvrijeme, drugo lagano padamo i gosti to koriste i smanjuju rezultat i imaju još koju šansu al na kraju mi postižemo četvrti gol koji zabija danas trostruki strijelac Stipe Jančić i privodimo utakmicu mirno kraju, pohvalio bi goste na fer i korektnoj igri, sretno im dalje u prvenstvu i pohvalio bi suđenje. – Mario Butković, Frankopan.

Zrinski – Nk Torpedo. 5:0

Danas smo nakon dugo vremena ostvarili pobjedu i upisali za nas tri jako vrijedna boda. Iako smo se dogovorili drugačije, krenuli smo u utakmicu usporeno, u grču, što su gosti iskoristili i u prvih desetak minuta nekoliko puta ozbiljno zaprijetili.Kako je vrijeme odmicalo, ekipa se dizala i nakon 2-3 propuštene prilike krajem prvog poluvremena poslije dvije lijepe akcije Kurilj postiže oba pogotka za naše vodstvo od 2:0.U drugom poluvremenu gosti su ipak pali sa snagom a mi smo s još dva gola D.Jakšića i jednim S.Naglića otišli na visokih 5:0 i mirno priveli utakmicu kraju.Gosti vrlo korektna ekipa, kolegi Išasegiju i Torpedu želim sve najbolje u nastavku prvenstva. Sudačka trojka vrlo dobra. Čestitke mojim igračima na pobjedi a navijačima, posebno Greenboysima na podršci. – Drago Trojan, Zrinski.

11 11.10.2020 16:00 Babina Greda Šokadija – NK Radnički 1:1
11 10.10.2020 16:00 Kneževi Vinogradi NK Borac (KV) – NK Višnjevac 3:1
11 11.10.2020 16:00 Vinkovci NK Dilj – HNK Radnički (Me) 0:0
11 11.10.2020 16:00 Bošnjaci Zrinski – NK Torpedo 5:0
11 10.10.2020 16:00 Bobota NK Borac – NK Slavonac (K) 5:0
11 10.10.2020 16:00 Otok NK Otok – HNK Grabovac 0:2
11 11.10.2020 16:00 Đakovačka Satnica NK Mladost (SĐ) – NK Borinci 6:0
11 10.10.2020 16:00 Darda NK Darda – NK Hašk sokol 5:0