Remi Cibalije i Osijeka na gostovanjima - SPORTALO

Remi Cibalije i Osijeka na gostovanjima

Oba naša predstavnika u Drugoj HNL su se vratila s gostovanja neporaženi. Cibalia je iz Zagreba donijela bod nakon ogleda s Kustošijom dok je Osijek remizirao u Sinju. I Cibalia i Osijek su imali vodstvo koje su domaćini do kraja susreta sustigli, Vinkovčani su imali čak i 0:2. Obje četvrte minute us bile sretne za momčad Petra Tomića i oba pogotka je djelo istog igrača Roberta Perić Komšića. Činilo se da s utri boda osigurana no domaćin se nije predao pa smanjuje samo dvije minute nakon drugog pogotka Vinkovčana.

Nakon toga slijedi turbulentna završnica susreta sa čak tri isključenja od čega je dva crvena karton zaradila gostujuća momčad. Najprije je pocrvenio dvostruki strijelac koji je u razmaku od samo 13 minuta upario žute kartone  (54. i 67.). Domaćin koristi igrača više i smanjuje u 70.minuti, ali dvije minute nakon toga brojčani se odnos poravnao. Takav je ostao i rezultat, a u nadoknadi je isključenje također zbog dvije opomene zaradio i Morel.

Osijek je isto tkao imao vodstvo koje je donio Aleksa Latković, a u nadoknadi prvog dijela je domaćin došao do poravnanja što je bio i konačan rezultat ovog susreta. OBa s upredstavnika u sigurnoj zoni sredine ljestvice, najbolje stoji BSK koji bi se današnjom pobjedom mogao uključiti i u borbu za sam vrh ljestvice. Gost bjelobrdskog sastava je momčad Sesveta koja će istrčati na travnjak od 15.30 sati.

21 07.03.2021 15:30 Split HNK Hajduk II – NK Croatia Zmijavci -:-
21 07.03.2021 15:30 Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo – NK Sesvete -:-
21 07.03.2021 14:00 Zagreb GNK Dinamo II – NK Solin -:-
21 06.03.2021 15:30 Rijeka NK Opatija – NK Rudeš 0:0
21 06.03.2021 15:30 Zagreb NK Kustošija – HNK Cibalia 2:2
21 05.03.2021 15:30 Zaprešić NK Inter-Zaprešić – NK Dubrava Tim Kabel 0:1
21 05.03.2021 15:30 Čakovec NK Međimurje – HNK Orijent 1919 1:3
21 05.03.2021 15:00 Dugopolje NK Dugopolje – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:2