Remi BSK-a u Sesvetama

BSK je uzeo bod na uvijek teškom gostovanju u Sesvetama no ostaje mali žal i za preostala dva jer su igrači Tomisalva Steinbrucknera imali vodstvo pogotkom Gvozdenovića od 74.minute, ali domaćin je ipak spasio taj jedan bod pogotkom Matea Topića u 83.minuti iz kaznenog udarca.

Sesvete su tako zasjele na vrh ljestvice s utakmicom viška u usporedbi sa suparnicima dok je BSK nanizao tri susreta bez poraza i nalazi se na osmoj poziciji prvenstvene ljestvice i ujedno je prekinuo neugodnu tradiciju u ogledima s igračima Sesveta koje su do sada redovito gubili.

Domaćin je nakon postignutog pogotka ostao s desetoricom igrača zbog isključenja Malekinušića, ali nije bilo dovoljno vremena za igrače iz Bijelog Brda da naplate situaciju s igračem više tako da je ostalo 1:1..

Sesvete – BSK 1:1 (Topić 83-11m / Gvozdenović 74)