/Remi BSK-a i Osijeka nakon vodstva Rupnikove momčadi od 3:0 BSK-OSIJEK 3:3 (3:0)
bsk osijek yt

Remi BSK-a i Osijeka nakon vodstva Rupnikove momčadi od 3:0.

Nevjerojatnu utakmicu, idealnu za neutralne gledatelje odigrali su u Bijelom Brdu igrači BSK-a i Osijeka. U svakom poluvremenu svaka momčad je postigla tri pogotka da bi na kraju sve završilo podjelom bodova.

BSK je u prvom dijelu postigao tri pogotka, nakon što se otvorilo autogolom Šimuneca, po jednom su zabijali Benković i Dorić. U drugom dijelu obrnuta situacija, golove su zabijali samo gosti pa su preko Špoljarića, Marina i Magdića došli do boda koji ih je barem na jedan dan podigao na drugu poziciju prvenstvene ljestvice. Da su osvojili sva tri prenoćili bi kao lider Treće HNL istok.

Imali smo vodstvo od 3:0 i uz to smo promašili i penal u prvom dijelu pa na kraju u 88.minuti dobijemo gol za 3:3. Osijek je izvanredna ekipa, suđenje je bilo fenomenalno, stvarno ne žalim ni malo jer je utakmica bila odlična, idealna za gledatelje, dinamična s puno trke. Nedostajalo nam je nekoliko jako bitnih igrača tako da se nismo u svim segmentima mogli nositi s Osijekom. Čestitam svojim dečkima, dali su maksimum bez tri jako bitna igrača i mislim da je bod protiv ovakvog Osijeka uspjeh – izjava je trenera BSK-a Davora Rupnika

Nevjerojatna, luda utakmica! Krenuli smo dobro u utakmicu, igrali dobro, držali ju pod kontrolom i mislim da nikome na stadionu nije bilo jasno kako gubimo 3:0 na odmoru. Gotovo niti iz jednog udarca na gol, domaći su ih postigli čak tri. Što se nekome dogodi loše u pet godina izgleda da se nama dogodilo u tom poluvremenu. Bili smo u jako teškoj situaciji jer svi znamo da je domaćin jako tvrda ekipa i teško se vraćati protiv njih posebno kada imate minus od tri gola. Doista je nevjerojatno kako smo se uspjeli vratiti, izronili smo iz mrtvih , nadigrali smo domaćina i još smo imali i šansu za pobjedu. Svaka čast mojim igračima na karakteru, na kraju ostaje žal za pobjedom. Toliko smo imali šansi u drugom dijelu da smo sigurno morali i trebali zabiti još koji pogodak. No na kraju priče bila je ovo fenomenalna utakmica za gledatelje, svi su otišli kućama i zamišljeni i sretni, doista nevjerojatno – rekao je trener Osijeka Dino Skender