Raspored utakmica Svjetsko rukometnog prvenstva u Egiptu

Donosimo kompletan raspored utakmica SP u Egiptu do same završnice i finala. Podsjetimo da su Kauboji u skupini C, a prvu utakmicu igraju sutra protiv Japana s početkom u 18 sati.

Skupina A

  1. Zelenortski otoci
  2. Njemačka
  3. Mađarska
  4. Urugvaj

15. siječnja:
18:00 Njemačka – Urugvaj
20:30 Mađarska – Zelenortski otoci

17. siječnja:
18:00 Zelenortski otoci – Njemačka
20:30 Mađarska – Urugvaj

19. siječnja: 
18:00 Urugvaj – Zelenortski otoci
20:30 Mađarska – Njemačka

Skupina B
1. Tunis
2. Španjolska
3. Poljska
4. Brazil

15. siječnja:
18:00 Španjolska – Brazil
20:30 Tunis – Poljska

17. siječnja:
18:00 Tunis – Brazil
20:30 Poljska – Španjolska

19. siječnja:
18:00 Španjolska – Tunis
20:30 Brazil – Poljska

Skupina C

  1. Hrvatska
  2. Katar
  3. Japan
  4. Angola

15. siječnja
15:30 Katar – Angola
18:00 Hrvatska – Japan

17.siječnja
15:30 Katar – Japan
18:00 Angola – Hrvatska

19. siječnja
15:30 Japan – Angola
18:00 Hrvatska – Katar

Skupina D

  1. Danska
  2. Argentina
  3. Bahrein
  4. DR Kongo

15. siječnja:
18:00 Argentina – DR Kongo
20:30 Danska – Bahrein

17. siječnja:
18:00 Argentina – Bahrein
20:30 DR Kongo – Danska

19. siječnja:
18:00 Bahrein – DR Kongo
20:30 Danska – Argentina

Skupina E

  1. Francuska
  2. Austrija
  3. Švicarska
  4. Norveška

14. siječnja
18:00 Austrija – Švicarska
20:30 Norveška – Francuska

16. siječnja
18:00 Austrija – Francuska
20:30 Švicarska – Norveška

18. siječnja:
18:00 Francuska – Švicarska
20:30 Norveška – Austrija

Skupina F

  1. Island
  2. Alžir
  3. Portugal
  4. Maroko

14. siječnja:
18:00 Alžir – Maroko
20:30 Portugal – Island

16. siječnja:
18:00 Maroko – Portugal
20:30 Alžir – Island

18. siječnja:
18:00 Portugal – Alžir
20:30 Island – Maroko

Skupina G

  1. Egipat 1 1 o o 35:29 2
  2. Švedska
  3. Sjeverna Makedonija
  4. Čile 1 0 0 1 29:35 0

13. siječnja:

Egipat – Čile 35:29

14. siječnja:
20:30 Švedska – Sjeverna Makedonija

16. siječnja:
18:00 Egipat – Sjeverna Makedonija
23:30 Švedska – Čile

18. siječnja:
18:00 Sjeverna Makedonija – Čile
20:30 Švedska – Egipat

Skupina H

  1. Rusija
  2. Slovenija
  3. Bjelorusija
  4. Južna Koreja

14. siječnja
15:30 Bjelorusija – Rusija
18:00 Slovenija – Južna Koreja

16. siječnja
15.30 Bjelorusija – Južna Koreja
18:00 Rusija – Slovenija

18. siječnja
15:30 Južna Koreja – Rusija
18:00 Slovenija – Bjelorusija

Skupina I (drugi krug)

21. siječnja:
A1 – B2
B1 – A2
A3 – B2

23. siječnja:
A2 – B3
B2 – A1
A3 – B1

25. siječnja:
B1 – A1
B2 – A2
B3 – A3

Skupina II (drugi krug)

21. siječnja:
C1 – D2
D1 – C2
C3 – D2

23. siječnja:
C2 – D3
D2 – C1
C3 – D1

25. siječnja:
D1 – C1
D2 – C2
D3 – C3

Skupina III (drugi krug)

20. siječnja:
E1 – F2
F1 – E2
E3 – F2

22. siječnja:
E2 – F3
F2 – E1
E3 – F1

24. siječnja:
F1 – E1
F2 – E2
F3 – E3

Skupina IV (drugi krug)

20. siječnja:
G1 – H2
H1 – G2
G3 – H2

22. siječnja:
G2 – H3
H2 – G1
G3 – H1

24. siječnja:
H1 – G1
H2 – G2
H3 – G3

Četvrtfinale

27.siječnja

II1 – IV2
IV1 – II2
I1 – III2
III1 – I2

Polufinale

29.siječnja

II1 – IV2 vs IV1 – II2

I1 – III2 vs III1 – I2

Finale i utakmica za 3.mjesto

31.siječnja

Foto

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.