Raspored utakmica jesenskog dijela prvenstva 1. i 2. Županijske nogometne lige

POŽEGA – Na jučerašnjem plenumu određeni su natjecateljski brojevi klubova 1. i 2. Županijske nogometne lige na osnovu kojih je napravljen raspored u obje lige. Novu natjecateljsku sezonu otvorit će noćnom utakmicom pod reflektorima Stadiona u Velikoj domaći Papuk i Mladost (Pavlovci) u subotu, 22. kolovoza s početkom u 19,30 sati.

U ostalim susretima 1. kola u nedjelju, 23. kolovoza s početkom u 17,30 sati sastaju se Sloga (Trenkovo) – Graševina (Vetovo), Croatia (Mihaljevci) – Dobrovac, Croatia (Donja Obrijež) – BSK Buk, Hrvatski dragovoljac (Drenovac) – Dinamo (Rajsavac), Graničar (Bučje) – Omladinac (Čaglin) i Sulkovci – Graničar (Zagrađe).

U 1. ŽNL domaće utakmice subotom igrat će tri kluba. To su Mladost, Dinamo (Rajsavac) i Papuk koji će igrati noćne dva sata poslije popodnevnog termina tog kola. Prvi dio sezone završava 15. studenog utakmicama 13. kola.

U 2. ŽNL svi klubovi će igrati domaće utakmice nedjeljom. Prvo kolo na rasporedu je 06. rujna u 17,00 sati, a sastaju je Parasan (Golobrdci )– Eminovci, Slavonija (Prekopakra) – BSK (Biškupci), Slaven (Gradac) – Lipa (Stara Lipa) i Ovčare – Dinamo (Badljevina). Jesenski dio prvenstva završava. 18. listopada susretima 7. kola.

 

Raspored utakmica prvog dijela sezone 1. ŽNL : 

 

1. kolo ( 23. 08. u 17,30) :

Sloga – Graševina, Croatia (M) – Dobrovac, Croatia (DO) – BSK Buk, Hrvatski dragovoljac – Dinamo, Graničar (B) – Omladinac, Sulkovci – Graničar (Z), Papuk – Mladost (22. 08. u 19,30)

 

2. kolo (30. 08. u 17,30) :

Graševina – Mladost, Graničar (Z) – Papuk, Omladinac – Sulkovci, BSK Buk – Hrvatski dragovoljac, Dobrovac – Croatia (DO), Sloga – Croatia (M), Dinamo – Graničar (B) (29. 08.)

 

3. kolo (06. 09. u 17,00) :

Croatia (M) – Graševina, Croatia (DO) – Sloga, Hrvatski dragovoljac – Dobrovac, Graničar (B) – BSK Buk, Sulkovci – Dinamo, Mladost – Graničar (Z) (05. 09.), Papuk – Omladinac (05. 09. u 19,00)

 

4. kolo (13. 09. u 16,30) :

Graševina – Graničar (Z), Omladinac – Mladost, BSK Buk – Sulkovci, Dobrovac – Graničar (B), Sloga – Hrvatski dragovoljac, Croatia (M) – Croatia (DO), Dinamo – Papuk (12. 09.)

 

5. kolo (20. 09. u 16,30) :

Croatia (DO) – Graševina, Hrvatski dragovoljac – Croatia (M), Graničar (B) – Sloga, Sulkovci – Dobrovac, Graničar (Z) – Omladinac, Mladost – Dinamo (19. 09.), Papuk – BSK Buk (19. 09. u 18,30)

 

6. kolo (27. 09. u 16,00) :

Graševina – Omladinac, BSK Buk – Mladost, Dobrovac – Papuk, Sloga – Sulkovci, Croatia (M) – Graničar (B), Croatia (DO) – Hrvatski dragovoljac, Dinamo – Graničar (Z) (26. 09.)

 

7. kolo (04. 10. u 16,00):

Hrvatski dragovoljac – Graševina, Graničar (B) – Croatia (DO), Sulkovci – Croatia (M), Graničar (Z) – BSK Buk, Omladinac – Dinamo, Mladost – Dobrovac (03. 10.), Papuk – Sloga (03. 10. u 18,00)

 

8. kolo (11. 10. u 15,30):

Graševina – Dinamo, BSK Buk – Omladinac, Dobrovac – Graničar (Z), Sloga – Mladost, Croatia (M) – Papuk, Croatia (DO) – Sulkovci, Hrvatski dragovoljac – Graničar (B)

 

9. kolo (18. 10. u 15,30):

Graničar (B) – Graševina, Sulkovci – Hrvatski dragovoljac, Graničar (Z) – Sloga, Omladinac – Dobrovac, Dinamo – BSK Buk (17. 10.), Mladost – Croatia (M) (17. 10.), Papuk – Croatia DO (17. 10. u 17,30)

 

10. kolo (25. 10. u 14,30) :

Graševina – BSK Buk, Dobrovac – Dinamo, Sloga – Omladinac, Croatia (M) – Graničar (Z), Croatia (DO) – Mladost, Hrvatski dragovoljac – Papuk, Graničar (B) – Sulkovci

 

11. kolo (31. 10 u 14,30) :

Sulkovci – Graševina, Papuk – Graničar (B), Mladost – Hrvatski dragovoljac, Graničar (Z) – Croatia (DO), Omladinac – Croatia (M), Dinamo (R) – Sloga, BSK Buk – Dobrovac

 

12. kolo (08. 11. u 14,00):

Graševina – Dobrovac, Sloga – BSK Buk, Croatia (M) – Dinamo, Croatia (DO) – Omladinac, Hrvatski dragovoljac – Graničar (Z), Graničar (B) – Mladost, Sulkovci – Papuk

 

13. kolo (15. 11. u 14,00):

Graničar (Z) – Graničar (B), Omladinac – Hrvatski dragovoljac, BSK Buk – Croatia (M), Dobrovac – Sloga, Dinamo – Croatia (DO) (14. 11.), Mladost – Sulkovci (14. 11.), Papuk – Graševina (14. 11. u 16,00)

 

 

Raspored utakmica jesenskog dijela sezone 2. ŽNL :

 

1. kolo (06. 09. u 17,00):

Parasan – Eminovci, Slavonija – BSK, Slaven – Lipa, Ovčare – Dinamo

 

2. kolo (13. 09. u 16,30):

Eminovci – Dinamo, Lipa – Ovčare, BSK – Slaven, Parasan – Slavonija

 

3. kolo (20. 09. u 16,30):

Slavonija – Eminovci, Slaven – Parasan, Ovčare – BSK, Dinamo – Lipa

 

4. kolo (27. 09. u 16,00):

Eminovci – Lipa, BSK – Dinamo, Parasan – Ovčare, Slavonija – Slaven

 

5. kolo (04. 10. u 16,00):

Slaven – Eminovci, Ovčare – Slavonija, Dinamo – Parasan, Lipa – BSK

 

6. kolo (11. 10. u 15,30):

Eminovci – BSK, Parasan – Lipa, Slavonija – Dinamo, Slaven – Ovčare

 

7. kolo (18. 10. u 15,30):

Ovčare – Eminovci, Dinamo – Slaven, Lipa – Slavonija, BSK – Parasan

Izvor PŠS

%d blogeri kao ovaj: