Raspored prvog kola izbora najljepšeg grba

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Donosimo vam raspored prvog kola izbora najljepšeg grba sportskog kluba Slavonije i Baranje. Idemo odmah razriješiti s onima koji će imati primjedbe kao grafički stručnjaci – ne biramo najljepši, ne biramo drugačiji, ne biramo najveći – biramo onaj koji će mobilizirati najviše glasača i iz kola u kolo imati više od protivnika!

Dalje, nema lažnih profila, barem ne u velikom broju, jednostavno postoji jako puno profila koji su zaključani za one s kojima nemaju zajedničkih prijatelja i to je razlog zašto se čini da je riječ o lažnim profilima bez prijatelja, i ne, ne pada nam na pamet brojati koliko ih po nekom ima, ne pada nam na pamet niti odgovarati na takve poruke pa se jednostavno ne trudite nas zamarati takvim stvarima, uz dužno poštovanje prema svim našim čitateljima.

Treće, najvažnije – ovo je samo zabava i molimo sve da to tako shvate. Glasajte za svoje klubove, za one druge koji vam se svide, dijelite, zovite, navijajte i zabavite se prateći tko će pobjediti.

Ždrijebom smo došli do parova, a ovdje ćemo objaviti satnicu kada objavljujemo koji par u anketama, 16 će ih biti danas, a preostalih 16 u petak.

08,00 – NK PARASAN GOLOBRDCI- NK ŠPARTA BELI MANASTIR

09,00 – NK RUSIN MIKLEUŠEVCI – NK SLOGA TRENKOVO

10,00 – NK DARDA – NK SLAVEN GRADAC

10,30 – MNK BROD – NK HAJDUK MIRKO MIRKOVCI

11,00 – HNK MITNICA VUKOVAR – RK MIKANOVCI

12,00 – NK DOBROVAC – NK LIO OSIJEK

12,30 – NK SLAVONAC TENJA – NK BSK BUK

13,00 – NK BENIČANCI – NK KUZMICA

14.00 – NK FRANKOPAN ROKOVCI ANDRIJAŠEVCI – NK GOLEO DOPSIN

15.00 – ŠNK RATAR PIŠKOREVCI – NK GRANIČAR ZAGRAĐE

16,00 – MNK FUTSAL OLIMPIJAC – NK TOMISLAV DONJI ANDRIJEVCI

17,00 – NK DINAMO VIDOVCI – NK CROATIA MIHALJEVCI

18,00 – NK VUČEVCI – NK MURSA OSIJEK

19,00 – NK VARDARAC – NK GRANIČAR ŽUPANJA

20,00 – NK MARSONIA – NK OMLADINAC NIZA

21.00 – NK BELIŠĆE – NK SLAVONIJA SOLJANI

PETAK:

08,00 – FUTSAL AKADEMIJA SV. PATRIK – MNK MALA MLJEKARA VALPOVO

09,00 – NK SLAVONAC GRADIŠTE – NK ŠOKADIJA STARI MIKANOVCI

10,00 – NK SLAVEN LJUPINA – VK BUDAINKA SL. BROD

10,30 – NK SVETI ĐURAĐ – ŠN BUDUĆNOST REŠETARI

11,00 – NK OMLADINAC VRBOVA – MNK HELDA

12,00 – NK TORPEDO KUŠEVAC – NK HRVATSKI SOKOL MIRKOVCI

12,30 – NK ZOLJAN – NK MLADOST CERNIK

13,00 – NK LASLOVO 91 – NK BRATSTVO RADIKOVCI

14,00 – NK NAŠK NAŠICE – NK SLOGA JARUGE

15,00 – NK MLADOST SATNICA – NK HOŠK GAŠINCI

16,00 – NK SLOGA NOVI MIKANOVCI – NK POSAVAC KANIŽA

16,30 – NK OLIMPIJA OSIJEK – NK GIBARAC 95

17,00 – NK FEŠK FERIČANCI – NK OTOK

18,00 – NK HRVATSKI SOKOL BOCANJEVCI – NK MLADOST ČEMINAC

19,00 – NK AMATER JELAS – HNK GRAŠEVINA VETOVO

20,00 – KARATE KLUB NOVA GRADIŠKA – NK TRENK SEOCE


  •  
  •  
  •  
  •  
  •