Raspored natjecanja Treće HNL istok

Donosimo kompletan raspored natjecanja u jesenskom dijelu natjecanja Treće HNL istok koja će u ubrzanom ritmu prema planiranom rasporedu imati 18 kola do zasluženog odmora u zimskoj stanci.

    Kolo 1
22.08.2020 18:00 Belišće Belišće – HNK Vukovar 1991
22.08.2020 18:00 Pleternica Slavija – Kutjevo
22.08.2020 18:00 Slavonski Brod NK Marsonia – NK Slavonac (B)
22.08.2020 18:00 Vukovar NK Vuteks Sloga – Valpovka
22.08.2020 18:00 Našice NAŠK – NK Sloga (NG)
22.08.2020 18:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Oriolik
23.08.2020 18:00 Čepin Čepin – NK Zrinski (J)
23.08.2020 18:00 Ivankovo NK Bedem – Vihor
23.08.2020 18:00 Županja Graničar – Slavonija
Oglas

 

    Kolo 2
26.08.2020 17:30 Jurjevac NK Zrinski (J) – NK Oriolik
26.08.2020 17:30 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – HNK Đakovo Croatia
26.08.2020 17:30 Valpovo Valpovka – NAŠK
26.08.2020 17:30 Požega Slavonija – NK Vuteks Sloga
26.08.2020 17:30 Bukovlje NK Slavonac (B) – Graničar
26.08.2020 17:30 Kutjevo Kutjevo – NK Marsonia
26.08.2020 17:30 Vukovar HNK Vukovar 1991 – Slavija
26.08.2020 17:30 Jelisavac Vihor – Belišće
26.08.2020 17:30 Čepin Čepin – NK Bedem
Oglas

 

    Kolo 3
29.08.2020 17:30 Belišće Belišće – Čepin
29.08.2020 17:30 Pleternica Slavija – Vihor
29.08.2020 17:30 Slavonski Brod NK Marsonia – HNK Vukovar 1991
29.08.2020 17:30 Vukovar NK Vuteks Sloga – NK Slavonac (B)
29.08.2020 17:30 Našice NAŠK – Slavonija
29.08.2020 17:30 Đakovo HNK Đakovo Croatia – Valpovka
29.08.2020 17:30 Oriovac NK Oriolik – NK Sloga (NG)
30.08.2020 17:30 Ivankovo NK Bedem – NK Zrinski (J)
30.08.2020 17:30 Županja Graničar – Kutjevo
Oglas

 

    Kolo 4
05.09.2020 17:00 Jurjevac NK Zrinski (J) – NK Sloga (NG)
05.09.2020 17:00 Valpovo Valpovka – NK Oriolik
05.09.2020 17:00 Požega Slavonija – HNK Đakovo Croatia
05.09.2020 17:00 Bukovlje NK Slavonac (B) – NAŠK
05.09.2020 17:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – Graničar
05.09.2020 17:00 Jelisavac Vihor – NK Marsonia
06.09.2020 17:00 Kutjevo Kutjevo – NK Vuteks Sloga
06.09.2020 17:00 Čepin Čepin – Slavija
06.09.2020 17:00 Ivankovo NK Bedem – Belišće

 

    Kolo 5
09.09.2020 17:00 Belišće Belišće – NK Zrinski (J)
09.09.2020 17:00 Pleternica Slavija – NK Bedem
09.09.2020 17:00 Slavonski Brod NK Marsonia – Čepin
09.09.2020 17:00 Županja Graničar – Vihor

 

09.09.2020 17:00 Vukovar NK Vuteks Sloga – HNK Vukovar 1991
09.09.2020 17:00 Našice NAŠK – Kutjevo
09.09.2020 17:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Slavonac (B)
09.09.2020 17:00 Oriovac NK Oriolik – Slavonija
09.09.2020 17:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – Valpovka

 

    Kolo 6
12.09.2020 17:00 Jurjevac NK Zrinski (J) – Valpovka
12.09.2020 17:00 Požega Slavonija – NK Sloga (NG)
12.09.2020 17:00 Bukovlje NK Slavonac (B) – NK Oriolik
12.09.2020 17:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – NAŠK
12.09.2020 17:00 Jelisavac Vihor – NK Vuteks Sloga
12.09.2020 17:00 Belišće Belišće – Slavija
13.09.2020 17:00 Kutjevo Kutjevo – HNK Đakovo Croatia
13.09.2020 17:00 Čepin Čepin – Graničar
13.09.2020 17:00 Ivankovo NK Bedem – NK Marsonia

 

 

19.09.2020 16:30 Pleternica Slavija – NK Zrinski (J)
19.09.2020 16:30 Slavonski Brod NK Marsonia – Belišće
19.09.2020 16:30 Vukovar NK Vuteks Sloga – Čepin
19.09.2020 16:30 Našice NAŠK – Vihor
19.09.2020 16:30 Đakovo HNK Đakovo Croatia – HNK Vukovar 1991
19.09.2020 16:30 Oriovac NK Oriolik – Kutjevo
19.09.2020 16:30 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Slavonac (B)
19.09.2020 16:30 Valpovo Valpovka – Slavonija
20.09.2020 16:30 Županja Graničar – NK Bedem

 

 

    Kolo 8
26.09.2020 16:30 Jurjevac NK Zrinski (J) – Slavonija
26.09.2020 16:30 Bukovlje NK Slavonac (B) – Valpovka
26.09.2020 16:30 Vukovar HNK Vukovar 1991 – NK Oriolik
26.09.2020 16:30 Jelisavac Vihor – HNK Đakovo Croatia
26.09.2020 16:30 Belišće Belišće – Graničar
26.09.2020 16:30 Pleternica Slavija – NK Marsonia
27.09.2020 16:30 Kutjevo Kutjevo – NK Sloga (NG)
27.09.2020 16:30 Čepin Čepin – NAŠK
27.09.2020 16:30 Ivankovo NK Bedem – NK Vuteks Sloga

 

    Kolo 9
03.10.2020 16:00 Slavonski Brod NK Marsonia – NK Zrinski (J)
03.10.2020 16:00 Vukovar NK Vuteks Sloga – Belišće
03.10.2020 16:00 Našice NAŠK – NK Bedem
03.10.2020 16:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – Čepin
03.10.2020 16:00 Oriovac NK Oriolik – Vihor
03.10.2020 16:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – HNK Vukovar 1991
03.10.2020 16:00 Valpovo Valpovka – Kutjevo
03.10.2020 16:00 Požega Slavonija – NK Slavonac (B)
04.10.2020 16:00 Županja Graničar – Slavija

 

    Kolo 10
07.10.2020 16:00 Jurjevac NK Zrinski (J) – NK Slavonac (B)
07.10.2020 16:00 Kutjevo Kutjevo – Slavonija
07.10.2020 16:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – Valpovka
07.10.2020 16:00 Jelisavac Vihor – NK Sloga (NG)
07.10.2020 16:00 Čepin Čepin – NK Oriolik
07.10.2020 16:00 Ivankovo NK Bedem – HNK Đakovo Croatia
07.10.2020 16:00 Belišće Belišće – NAŠK
07.10.2020 16:00 Pleternica Slavija – NK Vuteks Sloga
07.10.2020 16:00 Slavonski Brod NK Marsonia – Graničar

 

    Kolo 11
10.10.2020 16:00 Vukovar NK Vuteks Sloga – NK Marsonia
10.10.2020 16:00 Našice NAŠK – Slavija
10.10.2020 16:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – Belišće
10.10.2020 16:00 Oriovac NK Oriolik – NK Bedem
10.10.2020 16:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – Čepin
10.10.2020 16:00 Valpovo Valpovka – Vihor
10.10.2020 16:00 Požega Slavonija – HNK Vukovar 1991
10.10.2020 16:00 Bukovlje NK Slavonac (B) – Kutjevo
11.10.2020 16:00 Županja Graničar – NK Zrinski (J)

 

    Kolo 12
17.10.2020 15:30 Jurjevac NK Zrinski (J) – Kutjevo
17.10.2020 15:30 Vukovar HNK Vukovar 1991 – NK Slavonac (B)
17.10.2020 15:30 Jelisavac Vihor – Slavonija
17.10.2020 15:30 Belišće Belišće – NK Oriolik
17.10.2020 15:30 Pleternica Slavija – HNK Đakovo Croatia
17.10.2020 15:30 Slavonski Brod NK Marsonia – NAŠK
18.10.2020 15:30 Čepin Čepin – Valpovka
18.10.2020 15:30 Ivankovo NK Bedem – NK Sloga (NG)
18.10.2020 15:30 Županja Graničar – NK Vuteks Sloga

 

    Kolo 13
24.10.2020 15:00 Vukovar NK Vuteks Sloga – NK Zrinski (J)
24.10.2020 15:00 Našice NAŠK – Graničar
24.10.2020 15:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Marsonia
24.10.2020 15:00 Oriovac NK Oriolik – Slavija
24.10.2020 15:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – Belišće
24.10.2020 15:00 Valpovo Valpovka – NK Bedem
24.10.2020 15:00 Požega Slavonija – Čepin
24.10.2020 15:00 Bukovlje NK Slavonac (B) – Vihor
25.10.2020 14:00 Kutjevo Kutjevo – HNK Vukovar 1991

 

    Kolo 14
31.10.2020 14:00 Jurjevac NK Zrinski (J) – HNK Vukovar 1991
31.10.2020 14:00 Jelisavac Vihor – Kutjevo
31.10.2020 14:00 Belišće Belišće – Valpovka
31.10.2020 14:00 Pleternica Slavija – NK Sloga (NG)
31.10.2020 14:00 Slavonski Brod NK Marsonia – NK Oriolik
31.10.2020 14:00 Vukovar NK Vuteks Sloga – NAŠK
01.11.2020 14:00 Čepin Čepin – NK Slavonac (B)
01.11.2020 14:00 Ivankovo NK Bedem – Slavonija
01.11.2020 14:00 Županja Graničar – HNK Đakovo Croatia

 

    Kolo 15
07.11.2020 14:00 Našice NAŠK – NK Zrinski (J)
07.11.2020 14:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Vuteks Sloga
07.11.2020 14:00 Oriovac NK Oriolik – Graničar
07.11.2020 14:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Marsonia
07.11.2020 14:00 Valpovo Valpovka – Slavija
07.11.2020 14:00 Požega Slavonija – Belišće
07.11.2020 14:00 Bukovlje NK Slavonac (B) – NK Bedem
07.11.2020 14:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – Vihor
08.11.2020 14:00 Kutjevo Kutjevo – Čepin

 

    Kolo 16
14.11.2020 13:30 Jurjevac NK Zrinski (J) – Vihor
14.11.2020 13:30 Belišće Belišće – NK Slavonac (B)
14.11.2020 13:30 Pleternica Slavija – Slavonija
14.11.2020 13:30 Slavonski Brod NK Marsonia – Valpovka

 

14.11.2020 13:30 Vukovar NK Vuteks Sloga – NK Oriolik
14.11.2020 13:30 Našice NAŠK – HNK Đakovo Croatia
15.11.2020 13:30 Čepin Čepin – HNK Vukovar 1991
15.11.2020 13:30 Ivankovo NK Bedem – Kutjevo
15.11.2020 13:30 Županja Graničar – NK Sloga (NG)

 

    Kolo 17
21.11.2020 13:30 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Zrinski (J)
21.11.2020 13:30 Oriovac NK Oriolik – NAŠK
21.11.2020 13:30 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Vuteks Sloga
21.11.2020 13:30 Valpovo Valpovka – Graničar
21.11.2020 13:30 Požega Slavonija – NK Marsonia
21.11.2020 13:30 Bukovlje NK Slavonac (B) – Slavija
21.11.2020 13:30 Vukovar HNK Vukovar 1991 – NK Bedem
21.11.2020 13:30 Jelisavac Vihor – Čepin
22.11.2020 13:30 Kutjevo Kutjevo – Belišće

 

    Kolo 18
28.11.2020 13:00 Jurjevac NK Zrinski (J) – Čepin
28.11.2020 13:00 Jelisavac Vihor – NK Bedem
28.11.2020 13:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – Belišće
28.11.2020 13:00 Bukovlje NK Slavonac (B) – NK Marsonia
28.11.2020 13:00 Požega Slavonija – Graničar
28.11.2020 13:00 Valpovo Valpovka – NK Vuteks Sloga
28.11.2020 13:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NAŠK
28.11.2020 13:00 Oriovac NK Oriolik – HNK Đakovo Croatia
29.11.2020 13:00 Kutjevo Kutjevo – Slavija