/Raspored Memorijala Drage Ribića UTORAK, SPORTSKO REKREACIJSKI CENTAR POŽEGA
61067

Raspored Memorijala Drage Ribića UTORAK, SPORTSKO REKREACIJSKI CENTAR POŽEGA

U utorak, 08. 10. 2019. od 9,30 do 14,30 sati na Igralištu NK Požega na Sportsko – rekreacijskom centru održat će se deveto izdanje Memorijalnog nogometnog turnira “Drago Ribić”.

Nastupit će 12 ekipa početnika klubova iz Požeško – slavonske županije koje su podijeljene u četiri skupine po tri ekipe. U drugi krug odnosno četvrtfinale plasirat će se po dvije najbolje ekipe iz svake skupine.

Igra se sustavom 7 igrača plus vratar, a utakmice se igraju u trajanju od 2 puta 10 minuta (odmor na poluvremenu 2 minute). Svaka ekipa može koristiti ukupno 15 igrača na turniru., a pravo nastupa imaju igrači rođeni 2009. i mlađi.

Turnir organizira Požeški športski savez uz generalno pokroviteljstvo Grada Požege, a suorganizatori su NK Slavonija i NK Požega. Na turniru nema kotizacije, a svako dijete će dobiti sendvič i vodu. Četiri najbolje ekipe bit će nagrađene peharima i medaljama, sve ekipe će dobiti priznanje za sudjelovanje, a posebnim trofejima bit će nagrađeni najbolji igrač, strijelac i vratar 9. Draginog Memorijala. 

9. MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR „DRAGO RIBIĆ“

Požega, Sportsko – rekreacijski centar, Igralište NK Požega

Utorak, 08. 10. 2019.

RASPORED UTAKMICA :

9,30 Sloga – Mladost (1)

9,30 Kaptol – Slavija (2)

10,00 Dinamo (R) – Slavonija I (3)

10,00 Omladinac – Požega (4)

10,30 Dinamo (V) – Sloga (1)

10,30 Slavija – Slavonija II (2)

11,00 Kuzmica – Dinamo (R) (3)

11,00 Papuk – Omladinac (4)

11,30 Mladost – Dinamo (V) (1)

11,30 Slavonija II – Kaptol (2)

12,00 Slavonija I – Kuzmica (3)

12,00 Požega – Papuk (4)

Četvrtfinale :

12,30 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

12,30 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

13,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

13,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Polufinale :

13,30 A – C

13,30 B – D

14,00 Utakmica za 3. mjesto

14,00 Finale

14,30 Proglašenje pobjednička, dodjela pehara i medalja

SKUPINA 1.

1. Mladost Pavlovci

2. Dinamo (Vidovci Dervišaga )

3. Sloga (Trenkovo)

SKUPINA 2. 

1. Kaptol

2. Slavija (Pleternica)

3. Slavonija II (Požega)

SKUPINA 3.

1. Slavonija 1 (Požega)

2. Kuzmica

3. Dinamo (Rajsavac)

SKUPINA 4. 

1. Požega

2. Papuk (Velika)

3. Omladinac (Čaglin)

Podijeli
  •  
  •  
  •