Raspored i grupe ZMNL 2022 Beli Manastir

Izvučene su skupine i određen raspored Zimske lige Beli Manastir koja već danas kreće sa svojim programom nakon kojega ćemo doznati pobjednike ovog zanimljivog natjecanja kojim će igrači kratiti vrijeme u zimskoj stanci.

RASPORED NATJECANJA ZIMSKE MALONOGOMETNE LIGE

NS BELI MANASTIR 2022. godina

 

KOLO  

23.12.2021 – Četvrtak

Rez Parovi  

Početak

     
U8 1.KOLO BORAC-VARDARAC     16.00  
BARANJA-SIM TVORNICA     16.35  
  BARANJA 2-VARDARAC 2     17.10  
U10 1.KOLO DARDA-FEŠK     17.45  
  BARANJA-BORAC     18.20  
U12 1.KOLO BARANJA-BARANJA 2     18.55  
U 10 2.KOLO FEŠK-BORAC     19.30  
U 12 1.KOLO PERFECT TEAM-BORAC 2     20.05  
U 10 3.KOLO BARANJA-FEŠK     20.40  
U 12 1.KOLO BORAC-GONDOLA     21.15    

 

 

KOLO  

26.12.2021 – Nedjelja

Rez Parovi  

Početak

     
U 12 1.KOLO N.N.KLINCI-ISTOK 2009     10.10  
U 14 1.KOLO FUTSAL DARDA-LEGE     10.45  
  BARANJA-BORAC     11.20  
U16 1.KOLO BARANJA-ELIMINATORI     11.55  
  BORAC-LEGIJA     12.30  
U 18 1.KOLO GHOST RIDER-DARDA     17.10  
  LUPOCET-AMIGOSI     17.45  
  AMERICAN BAR-APOSTOLI     18.20  
SENIORI A 1.KOLO 1-4     18.55  
  2-3     19.30    
SENIORI C 1.KOLO 2-5     20.05    

 

KOLO  

27.12.2021 – Ponedjeljak

Rez Parovi  

Početak

     
U 8. 2 KOLO VARDARAC 2-BORAC     16.00  
SIM TVORNICA-BARANJA 2     16.35  
  DARDA-BARANJA     17.10  
U 12 2.KOLO GONDOLA-NN KLINCI     17.45  
  BORAC2-BORAC     18.20  
BARANJA 2-PERFECT TEAM     18.55  
SENIORI B 1.KOLO 1-4     19.30  
2-3     20.05  
SENIORI C 1.KOLO 3-4     20.40  

 

KOLO  

28.12.2021 – Utorak

Rez Parovi  

Početak

     
U 12 2.KOLO DARDA-BARANJA     16.00  
U 18 2.KOLO AMIGOSI-AMERICAN BAR     16.35  
  DARDA-LUPOCET     17.10  
CROATIA-GHOST RIDER     17.45  
U 16 2.KOLO ELIMINATORI-LEGIJA     18.20  
BORAC-BARANJA     18.55  
VETERANI 1.KOLO RESTORAN DAROCZ-GLAD     19.30  
RADNIČKI-LUČ     20.05  
BARANJA-ZMAJ     20.40  

 

KOLO  

29.12.2021 – Srijeda

Rez Parovi  

Početak

     
U 8 3.KOLO BARANJA 2-DARDA     16.00  
BORAC-SIM TVORNICA     16.35  
  VARDARAC-VARDARAC 2     17.10  
U 10 2.KOLO DARDA-BARANJA     17.45  
U 14 2.KOLO BORAC-LEGE     18.20  
FUTSAL DARDA-BARANJA     18.55  
SENIORI A 2.KOLO 4-3     19.30  
1-2     20.05  
SENIORI C 2.KOLO 5-3     20.40  
1-2