Radovi na novom pleterničkom travnjaku u punom zamahu
Ranije danas smo pisali kako će se radovi na travnjaku pleteničkog stadiona Stjepan Zdenko Šivo aktivirat čim vremenske prilike dozvole, a već u popodnevnim satima smo naišli na strojeve zagrebačke tvrtke Maksmar u punom pogonu.
Uskoro bi pleternički trećeligaš tako trebao ponovno igrati na svom glavnom terenu na još boljem travnjaku nego li je ranije imao. Riječ je o modernom sustavu koji se vrlo brzo postavlja, a odmah po postavljanju može u korištenje. Trenutno se izvode završni pripremni radovi, usitnjavanje zemlje i navoženje i niveliranje pješčane podloge što možete vidjeti i u našoj fotogaleriji.
