/Radnički Mece i Otok uspješni, ostali remijem FRANJO DAMJANOVIĆ NASTAVIO U DOBROM RITMU ZA OTOK
Radnički mece

Odigrano je 4.kolo MŽNL OSIJEK-VINKOVCI.

Danas je odigrano 5 utakmica, sutra nas očekuju još tri utakmice.

Radnički Mece okrenuo utakmicu protiv Borinaca i upisao nova tri boda. Borac (KV) i Torpedo svaki po dva pogotka ali ipak podjela bodova, istim rezultatom Borac (B) i Šokadija do podjele bodova. Otok u dobrom ritmu preko Damjanovića do nova tri boda. Olimpija i Radnički bez pogodaka.

Mece    HNK “Radnički” /Me/ – Borinci   3:1 (Marković 2, Karanović/ Šest)

Zanimljiva utakmica za gledatelje, prvo poluvrijeme smo imali dominaciju, rekao bi samo na jedan gol, u 43. minuti dobili smo gol i otišli sa minusom na odmor. Drugo poluvrijeme osvježavamo ekipu, počinjemo igrati malo odlučnije, borbenije, uspijevamo izjednačiti i preokrenuti pred kraj rezultat u našu korist. Čestitam mojim dečkima što su smogli snage preokrenuti utakmicu u našu korist, te gostima koji su bili izuzetno fer i borbeni i sucima koji si odradili svoj posao – Mario Amidžić, Radnički Mece.

o1

NK “Borac” – Torpedo   2:2 (Prugovečki 2/ Paradžik, Nikolić Kovačić)

Četvrta utakmica u kojoj smo uzeli samo bod, i dalje to ide jako loše. Mi igramo, stvaramo šanse ali ne zabijamo golove, a lako primamo golove. Vodili smo u dva navrata, promašimo penal, zadnje minute koncetracija nam padne i primimo taj gol za 2:2. Ne znam šta da kažem, ne možemo se više vaditi ni na to da dobro igramo jer nema bodova, očito da nije dobro čim nemamo bodova, osjećam se odgovornim za ovo. Ako netko smatra da sam ja krivac ja svoj trenerski mandate dajem upravi ponuđen da oni odluče dali treba mjenjati trenera ili je nešto drugo problem, osjećam se krivim za ovo – Saša Balatinac, Borav KV.

Znali smo da idemo na teško gostovanje, tako smo se i pripremili kroz ovaj cijeli tjedan. Utakmica je bila malo napetija, puno grešaka sa obje strane, mi smo se u poluvremenu nakon što smo gubili 1:0, dogovorili da moramo dići agresivnost, spustit loptu, moramo imati brz protok, vraćali smo se dva puta. Jednostavno moram čestitati svojim igračima jer su se pokidali jedan za drugoga, odigrali su stvarno dobru utakmicu, jedna baš prava ratna utakmica, ja im na tome čestitam. Borcu želim sve najbolje u nastavku prvenstva, mi idemo dalje pripremati se za slijedeće kolo. Idemo uživati u ovoj ligi i ovoj igri – Goran Uzelac, Torpedo.

O2

Bobota Borac – Šokadija   2:2 (Čavar 2/ Matić, Jakoljević)

Jedna od boljih utakmica u zadnjih 8 mjeseci, gdje smo dominirali tokom cijele utakmice, i nismo uspjeli da realiziramo 5 šansi 1 na 1 sa njihovim odličnim golmanom, a primili smo golove iz naših grešaka, nadam se da će moji igrači izvući pouke iz svega toga i da ćemo to ispraviti u narednoj nedjelji. Ostaje žal za 3 boda koje smo izgubili u 89.minuti, jer nam gosti koji su svojski branili, nisu zaprijetili osim ta dva puta i na našu žalost pogodii. Gostima sve najbolje u nastavku takmičenja – Zoran Stamenić, Borac Bobota.

Sa jedne i sa druge strane ja moram reći da je utakmica bila iznad razine, možda iznad razine četvrte lige. I domaćin i mi smo odigrali jednu odličnu utakmicu, smatram da je rezultat realan. Što se tiće samih prilika mislim da je domaćin imao više prilika, mi manje, kvaliteta sa jedne i sa druge strane igrača je diktirala jednu razinu više. Bilo je puno trke, puno zalaganja, puno kontakata. Moram čestitati I domaćinu I našim igračima na jednoj bespoštenoj borbi. Izjednačili smo pred kraj same utakmice, mislim da smo nagrađeni za jednu upornost, mojim igračima mogu reći da su dobro stajali na terenu. Kažem još jedanput da smo za izuzetan trud zasluženo osvojili taj bod – Miroslav Buljan, Šokadija.

O3

Olimpija – NK Radnički   0:0

Gosti su otvorili utakmicu bolje od nas imali izgledne prilike da povedu ali nisu prilike pretvorili u vodstvo!Drugi dio smo usli odlucno u utakmicu stvarali prilike jednu za drugom ali izvanredne intervencije gostujuceg Vratara su na uskratile zadovoljstvo pobjede- Franjo Pranjić, Olimpija.

Prvo poluvrijeme smo imali tri prigode prave koje nismo zabili, oni su do kraja djela imali par neugodnih šuteva, u drugom dijelu domaćini su nas pritisli, stvorili su nekoliko šansi ali naš vratar je bio na visini zadatka. Ja bi čestitao svim svojim igračima na kraju na zasluženom bodu – Andrija Besek, Radnički Županja.

O4

Otok – NK “Darda”   2:0  (Damjanović Franjo x2)

Jedna čvrsta utakmica, imali smo prvo poluvrijeme nekakve šanse koje nismo pogodili, ušli smo drugo poluvrijeme ozbiljnije, bili smo bolji čitavu utakmicu, bilo je pitanje vremena kad ćemo zabiti gol.Čestitke gostima na fer i korektnoj igri, suđenje korektno. Okrećemo se slijedećoj utakmici protiv Radničkog u Županji. Falilo nas je par igrača kao i svaku utakmicu, čestitke mojim igračima na zalaganju i borbenosti – Ivica Cvitkušić, Otok.