/Radnički iz Mece zasjeo sa Borcem na vrh KOMPLETIRANO JE 8.KOLO MŽNL OSIJEK - VINKOVCI
Radnički Mladost, Višnjevac,

Kompletirano je 8.kolo MŽNL Osijek – Vinkovci u kojem je Radnički Mece svladao Višnjevac i zasjeo na vrh sa Borcem iz Bobote.

Jedna veoma nervoza i napeta utakmica je bila u Višnjevcu, dva crvena kartona domaćina, u 85. minuti igrač Ilija Mihaljević dobiva direktni crveni karton, dok u 88.minuti Ante Mihaljević dobiva drugi žuti karton te crveni, domaćin je poveo preko Zvonimira Lendića u prvoj minuti, Slavko Barat goste vraća u 15.minuti iz kaznenog udarca, te nakon 15 minuta igre povisuje na 1:2, Marko Karanović povisuje rezultat na 1:3 u 65.minuti, domaćini u 79.minuti smanjuju na 2:3 preko Mislava Brezinšaka, gosti u 90+4 stavljaju konačni rezultat na 2:4 preko Ivana Šćurle.

Višnjevac Višnjevac – HNK “Radnički” /Me/ 2:4

Izgubili smo, čestitamo gostu na zasluženoj pobjedi, čestitam prijatelju Amidži treneru. Na sudačke odluke suzdržati ću se od komentara – Miroslav Čelar, Višnjevac.

Jedna utakmica u nizu, zaslužena pobjeda moje momčadi, odigrali smo danas značajno bolje, domaćin se borio, danas je bolji pobjedio. Čestitam mojim igračima na dobroj partiji, sucima na vrlo dobrom suđenju, a domaćinima želim zahvaliti na domaćinstvu i  želm im uspjeh u daljnjem natjecanju – Mario Amidžić, Radnički Mece.

g1

Jedna rastrgana utakmica u Bošnjacima koja je mogla otići i na jednu i na drugu stranu otišla je gostu, u 63.minuti ulazi Josip Ivančević i zahvaljuje treneru nakon 17.minute igre svojim golom vrijednim tri boda.

Bošnjaci Zrinski – Slavonac K 0:1

Nakon osvojenog boda u Jarmini danas smo nažalost izgubili kod kuće od ekipe Slavonca.Znali smo da nas čeka teška utakmica, a sve se to potvrdilo i na terenu.Obostrano malo lijepih poteza,jako puno prekršaja,liječničkih inervencija.Gosti čvrsti u obrani ,mi nedovoljno raspoloženi i konkretni u napadu.Uglavnom se čekala nekakva prilika nakon prekida, gosti su je dočekali i nakon jednog kornera postigli jedini pogodak na utakmici.Moramo brzo pokušati razbuditi ekipu,napraviti neke promjene.Nakon utakmice sam ponudio ostavku te se nadam da ćemo s novim trenerom do boljih rezultata – Drago Trojan, Zrinski.

g2

Mladost je pokazala kako zna igrati nogomet i kako je dobar konkurent za ligu, stoje 7. na tablici a dijeli ih samo 2 boda prvog lidera lige. Borac je daleko ispod sa osvojenih 5 bodova, Borac pokazuje dobru igru, svima pariraju ali ipak im nedostaje realizacija. Domaćin je poveo u 12.minuti preko Marina Stanušića, gost je izjednačio u 42.minuti pogotkom Domagoja Žigria, a domaćin je povećao u drugom poluvremenu na 2:1, strijelac je bio Ivan Žonka. Domaćin je sačuvao rezultat i odnio važna tri boda.

Đakovačka Satnica   Mladost (ĐS) – NK “Borac” 2:1

Jako teška i tvrda utakmica, s puno prekida igre, koja je na kraju ipak otišla na našu stranu. Znali smo da je Borac jedna ozbiljna momčad s nekoliko dobrih pojedinaca, dok smo mi imali puno problema, ali najbitnije je da su svi dali svoj trenutni maksimum. Zaslužili smo ovu pobjedu, teško smo je zaradili. Čestitam svojim dečkima na pristupu i zalaganju na terenu. Borcu želim sve najbolje u nastavku prvenstva, vrijede puno više nego tablica pokazuje. Mi se okrećemo sljedećem kolu i gostovanju u Babinoj gredi – Ivan Denić, Mladost (ĐS).

Čestitam ekipi nk Mladosti na zasluženoj pobjedi, dobili smo gol u ranoj fazi utakmice, nakon toga su domaćini dominirali, nije nas skoro nigdje bilo na terenu, možda smo jednom ili dvaput izašli u neku kontru i pokušali zaprijetiti, nismo zabili gol, uspijevamo u samoj završnici poluvremena izjednačiti na 1:1, odlazimo na odmor i krećemo odlučno da uzmemo bodove, ali opet primamo rano gol, nakon toga domaćini igraju pametno i čuvaju gol, igrali smo između dva šesnaesterca, ni ti mi ni ti oni nismo bili opasni po gol. Možda jedna od najlošijih utakmica moje ekipe – Saša Balatinac, Borac KV.