/Radnički i dalje nedodirljiv 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA OSIJEK
71907869_2519956531416446_5881328615127252992_n

Radnički i dalje nedodirljiv 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA OSIJEK

Stroj iz Dalja i dalje je nezaustavljiv, pet nastupa i isto toliko pobjeda uz prosjek od tri gola po utakmici. Vrh 2. ŽNL je rezerviran za Radnički koji već u ranoj fazi sezone ima velikih 5 bodova prednosti u odnosu na prvog pratitelja Elektru.

Igor Simić i Borna Cebić zabili su po dva gola u novoj pobjedi prvenstvenog lidera, LIO je parirao do dvadesetak minuta prije kraja, imao 1:1 zahvaljujući golu Mateja Tomića, no na kraju je domaćin upisao uvjerljivu pobjedu. LIV je slavio minimalnu pobjedu u Ernestinovu golom Mateja Jelenića iz 15. minute. Elektra je nova tri boda upisala u susretu protiv Klasa, za uvjerljivu pobjedu strijelci su bili Bilić, Šorli, Pavičić i Maganjić. Najviše pogodaka bilo je u dvoboju Slavonije i Dunava, a domaćin je izišao kao pobjednik uz pet različitih strijelaca za 5:0, što je na kraju s dva pogotka za goste ublažio MIlan Marković. Slavonac je upisao uvjerljivu pobjedu u Erdutu koja nije unesena u comet sustav pa momčadi iz Tenje u tablicu nisu unesena nova tri boda.

ERDUT – SLAVONAC 1:4

RADNIČKI – LIO 4:1

SLOGA – LIV 0:1

SLAVONIJA – DUNAV 5:2

ELEKTRA – KLAS 4:0