Radnički desetkom ispratio Šubić

Mijo Jozić | 22. rujna 2020.
Radnički desetkom ispratio Šubić

Prošli vikend odigrano je treće kolo 2. Žnl Osijek. Kolo je obilježeno s četiri domaće pobjede i dvije neodlučene utakmice bez golova. Radnički je na svom terenu desetkom razmontirao Šubić. Pogotke u ovoj golijadi postigli su: Armando Kajfeš 2, Vinko Omerović 2, a po jedan su dodali Igor Simić, Nebojša Popović, Borna Cebić, Franko Rebić, Matko Leš i autogol Filipa Vitića. Slavonac je na svom terenu svladao Erduta rezultatom 6-1. Pogotke za domaćina postigli su: Tiani Kućan 2, Alen Buljević, Bruno Vladić, Ivan Tutić i Juraj Markotić, jedini pogodak za Erdut postigao je Dražen Šimić. Elektra je slavila kod kuće protiv Klasa rezultatom 5-3. Kapetan Mateo Pavičić pogađao je za Elektru tri puta, jednom Petar Mihelić, a za goste je pogađao Josip Leslo svoju mrežu, a Mihael Nikolić, Marin Tomanović i Ivan Buljan u protivničku mrežu. Slavonija je pobjedila Lio rezultatom 2-1, pogotke su postigli: Franjo i Martin Horvatek, a za goste Igor Visević. Vitez i Dunav su odigrali neodlučeno bez golova kao i Liv i Sloga.