Prvi puta u povijesti kajakaštva Slavonski Brod domaćin prvenstva države

Danas je u Slavonskom Brodu održano Prvenstvo Hrvatske u kajaku i kanuu u disciplini maraton. Bilo je to prvi puta u povijesti kajakaštva da je Sl.Brod grad bio domaćin prvenstva države!

Ugostili su tako domaćini 10 klubova s oko 150 natjecatelja, a Sava je “prštala” od zaveslaja. Vidjeli smo ukupno 14 zanimljivih utrka, a briljirali su domaći natjecatelji Olimpika.

Kompletno natjecanje je provedeno prema uputama i mjerama koje je propisao Stožer za civilnu zaštitu te je sve proteklo u najboljem redu.
Evo i rezultata po utrkama (prva tri):
K-1 SENIORI 20km
1. mjesto Antun Novaković – OLIMPIK
2. mjesto Denis Folvarek – OLIMPIK
3. mjesto Franjo Žnidarić – HRVATSKA KOSTAJNICA

C-1 SENIORI 20km
1. mjesto Bruno Kumpez – MATIJA LJUBEK
2. mjesto Štefo Lutz – MATIJA LJUBEK
3. mjesto Ivan Erceg – MARSONIA
K-1 SENIORKE 20km
1. mjesto Anamaria Govorčinović – MATIJA LJUBEK
2. mjesto Brigita Bakić – MARSONIA
3. mjesto Nataly Pavlešin – OLIMPIK
C-1 SENIORKE 20km
1. mjesto Vanesa Tot – MARSONIA
2. mjesto Ana Funtak – MARSONIA
K-2 SENIORI 20km
1. mjesto Marko Lipovac-Marin Lipovac – OLIMPIK
2. mjesto Denis Folvarek-Mario Ivić – OLIMPIK
3. mjesto Vid Radošević-Jakov Radošević – MATIJA LJUBEK
K-1 VETERANI 15km
1. mjesto Goran Kujundžić – OLIMPIK
2. mjesto Nenad Vasiljević – MARSONIA
3. mjesto Marino Marić – MARSONIA
K-1 JUNIORI 15km
1. mjesto David Aračić – OLIMPIK
2. mjesto Luka Lipovac – OLIMPIK
3. mjesto Ivan Arar – MARSONIA
C-1 JUNIORI 15km
1. mjesto Darko Erceg – MARSONIA
2. mjesto Bruno Mesić – BELIŠĆE
3. mjesto Benedikt Kolundžić – ORIOLIK
K-1 JUNIORKE 15km
1. mjesto Leona Pavlešin – OLIMPIK
2. mjesto Antonela Orkić – OLIMPIK
3. mjesto Hana Ćerić – MARSONIA
K-2 JUNIORI 15km
1. mjesto David Aračić-Luka Lipovac – OLIMPIK
2. mjesto Domagoj Babić-Ivan Arar – MARSONIA
3. mjesto Dominik Kolundžić-Dominik Hećimović – ORIOLIK
K-2 JUNIORKE 15km
1. mjesto Leona Pavlešin-Antonela Orkić – OLIMPIK
2. mjesto Hana Ćerić-Jana Vuković – MARSONIA
3. mjesto Hana Solomun-Gabrijela Lenac – HRVATSKA KOSTAJNICA
K-1 KADETI 5km
1. mjesto Antonio Pavlešin – OLIMPIK
2. mjesto Šimun Petranović – BELIŠĆE
3. mjesto Fran Holjevac – OLIMPIK
C-1 KADETI 5km
1. mjesto Jan Kukec – BELIŠĆE
2. mjesto Benedikt Kolundžić – ORIOLIK
3. mjesto David Orkić – OLIMPIK
K-1 KADETKINJE 5km
1. mjesto Dora Opačak – MARSONIA
2. mjesto Elena Marić – OLIMPIK
3. mjesto Lara Nenadović – OLIMPIK
EKIPNO:
KADETI
1. mjesto OLIMPIK
2. mjesto BELIŠĆE
3. mjesto MARSONIA
JUNIORI
1. mjesto OLIMPIK
2. mjesto MARSONIA
3. mjesto ORIOLIK
SENIORI
1. mjesto OLIMPIK
2. mjesto MATIJA LJUBEK
3. mjesto MARSONIA
Službeni fotograf prvenstva je bio Tomislav Lačić, a snimatelji Krešimir Herceg i Berislav Petrović kojima ovim putem organizator zahvaljuje.
Uprava kluba koristi priliku zahvaliti i svima koji su sudjelovali na bilo koji način u organizaciji ovog prvog i povijesnog prvenstva u ovom lijepom gradu.
%d blogeri kao ovaj: