Prvenstvo Hrvatske u višebojima učinak AK Slavonija Žito 4 od 4

Proteklog je vikenda (10.-11. listopada 2020.) u Čakovcu održano Prvenstvo Hrvatske u višebojima. Atletski klub “Slavonija-Žito” Osijek imao je četiri predstavnika i svi su se kući vratili s medaljom oko vrata.

Zlatnu medalju osvojila je juniorka Lorena Faktor koja se natjecala u sedmoboju (3983 boda). Tik uz nju, na postolju je stajala još jedna naša predstavnica, juniorka Jana Pranjić, također sedmobojka (3376 bodova).

Titulu viceprvakinje osvojila je i kadetkinja Mia Wild koja se natjecala u šestoboju (3485 bodova), dok je brončanu medalju osvojio mlađi junior Franko Salaj koji se predstavio u desetoboju (5056 bodova). Rezultate i opširniji izvještaj možete pronaći na: http://akslavonija-zito.hr/prvenstvo-hrvatske-u-visebojima-ucinak-44/

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.