Prva ŽNL VSŽ: Petica Vođinčana u Bogdanovcima, Sloga nastavlja s bajkom

Nastavlja se utrka Sloge i Mladosti novim pobjedama i s osjetnijom udaljenosti nad pratnjom. Sloga je stigla do minimalne pobjede s ne baš pretjerano uvjerljivim nastupom no na kraju su očekivani bodovi upisani. Mladost je s druge strane poslala prilično snažnu poruku pobjedom s čistom peticom na jako teškom gostovanju u Bogdanovcima. Stipe Jančić je ugasio nade Frankopana da može do bodova iako je prigoda za bolji rezultat bilo. Negoslavci očekivano drže sjajan pobjednički ritam, ali s prilično neizvjesnom završnicom i bez učinka Nenada Erića. U derbiju začelja Vrbanja je slavila u Prkovcima i fenjer prepustila momcima iz Šiškovaca. U neizvjesnoj i prilično borbenoj utakmici ekipa iz Nuštra odnijela bodove iz Županje pogotkom s kreča u 89.minuti.

12 23.10.2022 15:00 Županja NK Županja 77 – NK Nosteria 2:3

Danas mogu pohvaliti gostujuću ekipu na borbenosti i htjenju uz malo sreće mogli su uzeti bodove. Mi smo došli na utakmicu u drugom poluvremenu i na individualnu kvalitetu došli do bodova. Strijelac za nas Jančić Stipe. Šlajfi i njegovoj ekipi želim sreću u nastavku prvenstva – Mirko Godanj Slavonac.

Još ne mogu vjerovati kako smo mi danas izgubili utakmicu. Šta smo mi danas promašili u prvom poluvremenu, ajme majko! Kada trener Godanj mojim dečkima kaže poslije tekme, nezaslužena pobjeda naša i bravo dečki kako onda da im ja ne čestitam. Kako smo bili jako loši prošla dva kola tako smo danas bili odlični sve do 82.min kada mi imamo prečku i domaćin nas kažnjava preko Jančića i dolazi do vodstva i na kraju ne preostaje mi ništa drugo nego čestitati domaćinu na pobjedi. Moram pohvaliti sudačku trojku i domaćina na fer i korektnoj tekmi. Nama sad dolazi odlični Cerić, a mi bez pola ekipe, valjda ćemo se nekako skrpati – Tomislav Pavličić Frankopan.

Danas je bilo bitno pobijediti sto smo i ostvarili. Gosti nas darivaju u prvoj minutu, poluvrijeme 2:0. Drugo poluvrijeme su nas stisnuli, nije izgledalo dobro, mogu reći da ne bi bilo nezasluženo da su gosti danas uzeli sva tri boda. Nadigrali su nas, visili smo, ali uspjeli smo izdrzati. Moramo se dignuti ukoliko mislimo na Mitnici biti konkurentni. Prvi smo i dalje iako zadnjih nekoliko kola ne izgledamo uvjerljivo. Dobro je sto uzimao bodove i kad ne izgledamo dobro, ali neće to trajati vječno – Mato Lukačević Sloga.

Nema više snage da nešto komentirati nakon ovakve utakmicu. Jedino veliko hvala našim navijačima što su na ovako daleko gostovanje došli u velikom broju i podržavali nas. Također hvala domaćinu na fer i korektnoj utakmici bez i jednog žutog kartona – Josip Topić Fruškogorac.

Izjava trenera NK Negoslavci Branislava Grahovca:
Prije svega čestitam svojim momcima koji su nastavili dobar rezultatski niz. 6 utakmica u nizu ne znamo za poraz, idemo dalje. Ekipa Budućnosti dostojan protivnik, vrijede više nego što pokazuje njihova pozicija na tablici. Očekivao sam tešku utakmicu i upozoravao sam momke na treninzima u pripremi utakmice. Naš rad je ponovo došao do izražaja. Gubili smo dva puta, dva puta smo se vraćali i u konačnici preokrenuli rezultat. Utakmicu je zaključio Medaković fantastičnim pogotkom, udarcem s 30 metara. Ovu pobjedu posvećujemo našem igraču Slobodanu Tripunoviću koji je jučer stao na ,,ludi kamen”. Čestitke!!! Sportski pozdrav iz Negoslavaca!

Čestitam ekipi Vođinaca i treneru Dikoniću na zasluženoj pobjedi. Gosti su jednostavno bili bolja i više raspoložena ekipa. Mi ni blizu razine na kojoj trebamo i moramo biti. Ne bih ulazio u suđenje, ali mislim da je bila kriva odluka sudaca kod suđenog jedanaesterca za 0-1 i nakon toga je sve išlo na ruku gostima. Definitivni slaba i bezidejna predstava moje ekipe. Okrećemo se idućem vikendu i teškom gostovanju u Šiškovcima. Nadam se da ćemo se do tada malo oporaviti i kompletirati. Sportski pozdrav – Marko Vujeva Croatia.

Kapa do poda mojim dečkima, nogomet je jednostavan i kad treniraš kako su oni trenirali ove polusezone, a pogotovo prošli tjedan lopta te nagradi. Danas smo pobijedili odlične Bogdanovce sa 0:5 Strijelci su opet bili pravilno raspoređeni redom Pintarić, Ćuk, Kovač, Živković i euro gol Maroševića. Od prve minute smo bili spremni samo ne jednu opciju a to je pobjeda! Sad nas čeka finale kupa s četvrtoligašem Borincima u stadionu Cibalie, to je utakmica koja je definitivno šlag na ovoj uspješnoj godini! Živjeli! Pohvala sudačkoj trojici na čelu s pravim mladim sucem gospodinom Zrnom koji je s pomoćnicima Damjanovićem i Vučkom bio na razini utakmice – Dražen Dikonić Mladost.

Danas jako lose odigrana utakmica sa naše strane , kao u dosta utakmica poklanjamo gostu 2 rana gola i ne uspijevamo se vratiti do kraja utakmice ,ovako se nogomet ne igra i to pojedinci moraju shvatiti, jednostavno ovakve utakmice kod kuće moraš pobijediti. Gostima čestitam na zasluženoj pobjedi, suđenje dobro – Željko Kaurin Slavonac Prkovci.

Što reći nakon ovoga jedna velika tragedija i sramota. Nešto neopisivo! Dečki iz Nosterije poput Spartanaca iz filma 300! Suđenje fer i korektno, na vrhunskoj razini. Za kraj ću reći da se neki naši igrači moraju zapitati da li je nogomet za njih – Mladen Ćatić Županja 77.