Prva ŽNL Varaždin: Tri pobjede domaćina i remi u Tužnom

U Prvoj ŽNL Varaždin jučer je odigrano preostalih četiri susreta. U Tužnom su momčadi podijelili bodove, a u Selniku je pala petarda.

NK Sloboda Tužno je na svom terenu ugostila NK Beretinec te podijelila bodove na kraju susreta. Iako su domaćini poveli već u 12. minuti golom Dine Poplatnika, nisu se nadali da će pred sam kraj ispustiti pobjedu iz ruku. Naime, gotovo su cijelu utakmicu gosti pokušavali povezati niz dobrih akcija i izjednačiti rezultat, ali bezuspješno. Kada se već učinilo da nema nade, ukazao se Nikola Cecelja u 90. minuti igre te fantastičnim golom osigurao bod u gostima. ŠNK Zadrugar i ŠNK Mladost Varaždinske Toplice su odigrali nešto dinamičniju utakmicu. Sve je počelo od Patrika Mraza i njegovog pogotka u 18. minuti. No, ipak su domaćini bili spremniji i spretniji pa su za konačnih 3:1 zabili još Pačko i Struški. Jedini gol za goste je zabio Ivan Turkalj u 39. minuti susreta. Nakon odlične pobjede u Svetom Đurđu prošlo kolo, ŠNK Drava-Ajax, ove je nedjelje ipak bila nadjačana. Prvoplasirana momčad Prve ŽNL Varaždin – ŠNK Mladost S.L. je rezultatom 4:2 čvrsto zadržala prvo mjesto na tablici. Golove za pobjedu su redom zabili: Kranjec, Campos da Silva, Armando te Santos Oliveira Bispo. Huzjak i Hrebak su doprinijeli gostima dva pogotka i time smanjili gol razliku. Bez prevelikog iznenađenja i muke, do pobjede je došla ekipa NK Plitvica (S) u susretu s NK Čevom. Za rezultat 5:0 su zaslužni bili Dario Prlog, Luka Možanić i Karlo Kolak.