Prva HRL Žene: Šetnja Podravka Vegete kroz Labin

U zaostalom susretu 15. kola 1. hrvatske rukometne lige, Podravka Vegeta pobijedila je Rudar u Labinu 20:41 i nastavila svoj stopostotni niz.

Desetak minuta bio je to izjednačen susret i igralo se u ritmu pogodak za pogodak. A onda je stigla prva velika serija gošći od sedam pogodaka u nizu. Tako je na isteku prve četvrtine rezultat bio 5:12. Rastrčana krila gošći, posebno Andrea Šimara i Nikolina Zadravec, do vrha su napunile mrežu Rudara pa je na predahu bilo velikih 10 pogodaka viška na strani Podravke (11:21).

Slično je bilo i u drugom dijelu. Domaće igračice nikako nisu uspijevale povezati nekoliko pogodaka za redom. Ivica Obrvan je pak s druge strane dosta rotirao svoju ekipu i na određeni način dozirao njihove napore. Na kraju je susret završio s 20:41. Labinjanke su u drugom dijelu postigle samo devet pogodaka. Po četiri pogotka za domaći sastav dale su Leona Šumberac i Ana Jajčević. Kod gošći, 7 pogodaka Andree Šimare iz 7 pokušaja, 6 od 6 imala je Sara Šenvald.

1. HRL ŽENE: 15 . KOLO

RUDAR – PODRAVKA VEGETA 20:41