/PROMO: Premijerna pobjeda MNK Jakšić protiv Autodijelova Tokić JAKŠIĆANI OKRENULI VODSTVO TOKIĆA OD 0:2
mnk jakšić

Jakšićani su krenuli u natjecanje 2.HMNL istok pobjedom protiv županijskog rivala Autodijelova Tokić. Tokići su poveli preko dvostrukog strijelca Rotima no Jakšić se vraća u susret te na kraju ostvaruje pobjedu od 5:3.

jjj

U današnju prvu utakmicu 2.HMNL smo ušli jako loše, dečki iz ADT su pokazali veću volju i želju te smo primili 2 pogotka iz naših grešaka. No do poluvremena smo smanjili zaostatak na 1:2 te smo se smirili. Taj pogodak nam je donio mirnoću i u drugom poluvremenu smo pokazali bolju igru te došli do pobjede od 5:3 – rekao je nakon susreta mladi igrač Jakšića Lukas Begić

Samo mi znamo koliko je ovo bio bitan meč za nas, koliko nam znači pobjeda! Poštovanje prema svima, ali nije isto igrati za MNK Jakšić ili ostale klubove. Ovdje je odgovornost veća, a protivnici dolaze s ogromnim motivom. To i nas tjera da budemo bolji – za Sportalo je izjavio dopredsjednik Stanko Dragičević