PREMIJER ŽNL VPŽ: Bazje sigurno protiv oslabljene Kapele

U subotu je odigrana prva utakmica 25. kola. Bratstvo je ugostilo Dinamo iz Kapela Dvora.

BRATSTVO(GB) – DINAMO(KD) 4:1

Dinamo nije mogao parirati Bratstvu sa 11 igrača bez zamjena. Bratstvo je vodilo 3:0 na poluvremenu. Dino Milinović je postigao 2 gola, a Filip Rebić jedan. U drugom poluvremenu rezultat smanjuje Slavko Jagarinac, no ubrzo četvrti pogodak za Bratstvo postiže Dario Godeč.

Čestitam našim sportskim prijateljima na fer i korektnoj igri te, naravno, mojim nogometašima na novoj pobjedi. Što se tiče utakmice, ušli smo vrlo dobro i odlučno da probamo riješiti utakmicu čim prije protiv oslabljenog protivnika. Zadovoljan sam s prvih pola sata utakmice, a kasnije smo igrali, u najmanju ruku, neku čudnu igru. Izostala je realizacija odličnih situacija, no osvojili smo 3 boda te se okrećemo prvoj finalnoj utakmici kupa protiv NK Pitomača koja se igra u četvrtak, 30.05.2024. na našem terenu s početkom u 17:30. Igrač utakmice je Filip Rebić. Pozivamo ovim putem sve simpatizere i navijače da dođu pogledati i podržati ovu nogometnu predstavu. – riječi su Elvisa Vinaka, trenera Bratstva.

Danas smo otputovali s 11 momaka na noge jednoj od najorganiziranijih ekipa u ligi, ali nažalost, nije bio naš dan. U prvom poluvremenu poklanjamo tri pogotka te, nažalost, ne iskorištavamo svoje prilike. Prekrasan pogodak nam je donio nadu da možda možemo još zakomplicirati utakmicu, ali ubrzo primamo novi pogodak. Ostaje nam još jedno kolo u kojem moramo pobijediti kako bismo osigurali 4. mjesto na tablici u vrlo jakoj ligi. – rekao je za Sportalo predsjednik Dinama, Mato Iličić.