Premijer liga VPŽ – Lukač 05 slavio u golijadi

Na otvaranju 8. kolo Premijer lige VPŽ na dva susreta palo je čak 10 golova što je razveselilo gledatelje širom Podravine.

HNL LUKAČ 05 – NK DINAMO ČETEKOVAC 3:2

Lukač je na domaćem terenu odigrao ludu utakmicu sa Dinamo iz Četekovca. Naime, domaći su već u 23. minuti vodili sa visokih 3:0 pa se činilo da će utakmica biti do kraja mirna i da je pobjednik već odlučen. Međutim i goste se nešto pita, pa tako već u 25. minuti smanjuju rezultat na 3:1. U nastavku Dinamo postiže još jedan pogodak, no to nije bilo dovoljno za odnijeti bodove u Četekovac.

NK SUHOPOLJE – NK SLAVONIJA SLADOJEVCI 3:2

Utakmica u kojoj su oba trenera gubili živce igrala se u Suhopolju. Gosti su 2 puta dolazili do vodstva, preko njihove prve violine – Igora Dunkovića. Međutim karakterni domaćini nisu dali da bodovi odu iz Suhopolja te su 2 puta anulirali vodstvo gostiju da bi u posljednjoj minuti susreta Deni Kucljak izazvao delirij na Parku i Suhopolju donio 3 važna boda.