Predzadnje kolo vukovarski drugoligaši odradili u revijalnom tonu

Dvojbi već odavno nema pa su vukovarski drugoligaši pretposljednje kolo odradili u ležernom ritmu bez previše strepnje oko rezultata. Prvak iz Negoslavaca je upisao peticu gostu iz Pačetina na krilima vrlo raspoloženog Miloša Mišića koji je postigao čak četiri pogotka. Gost je poveo domaćin ubrzo vratio stvari na početak pa je onda palicu preuzeo Mišić koji postiže vezana 4 gola za uvjerljivu pobjedu. Još su raspoloženiji bili strijelci Hajduka iz Bapske koji su sedam puta tresli mrežu Radničkog, a njih sedam različitih se upisalo u listu strijelaca.

Sedam ih je palo i u Ilači iako malo drugačije raspoređenih, a i tu je peticu upisao gost iz Lovasa pri čemu je briljirao Josip Šalaj ubilježivši hattrick u vrlo ranoj fazi utakmice. Već u 24.minuti je bilo 0:4, a u periodu od 8. do 23. minute sjajni Šalaj je uspio tri puta zatresti mrežu domaćina. “Samo” tri pogotka su pala u Borovu, domaćin postigao jedan više za oproštaj od domaće publike s pobjedom za što velike zasluge idu dvostrukom strijelcu Milošu Bosniću.