Poznati su parovi i raspored utakmica 1. i 2. županijske lige Požeško – slavonske

29. srpnja u Vetovu održan je plenum klubova 1. i 2. županijske nogometne lige na kojem su svi klubovi jedva čekali da se izvuku parovi da se vidi tko će s kim igrati. Poznati su parovi i raspored odigravanja utakmica koji vam u cijelosti donosimo. Od ove sezone u 2. ŽNL ima 9 klubova, novi klubovi su Graničar iz Bučja i Hrvatski dragovoljac iz Drenovca koji su ispali iz 1. ŽNL, a kao što već svi znate novi klub u 1. ŽNL od ove sezone je Slaven iz Gradca koji je ušao kao prvak 2. ŽNL. Uz Slaven u 1. ŽNL. došli su Kaptol i Kuzmica iz MŽNL. Brod – Požega.

Oglas

Raspored 1. ŽNL:

Oglas

1. KOLO: 

Oglas

DINAMO – MLADOST

CROATIA (M) – KAPTOL 

GRAŠEVINA – SLAVEN 

GRANIČAR (Z) – SULKOVCI 

DOBROVAC – BSK 

OMLADINAC – CROATIA (DO)

KUZMICA – SLOGA

2. KOLO:

MLADOST – SLOGA

CROATIA (DO) – KUZMICA

BSK – OMLADINAC

SULKOVCI – DOBROVAC

SLAVEN – GRANIČAR (Z)

KAPTOL – GRAŠEVINA

DINAMO – CROATIA (M)

3. KOLO: 

CROATIA (M) – MLADOST

GRAŠEVINA – DINAMO

GRANIČAR (Z) – KAPTOL

DOBROVAC – SLAVEN

OMLADINAC – SULKOVCI

KUZMICA – BSK

SLOGA – CROATIA (DO)

4. KOLO: 

MLADOST – CROATIA (DO)

BSK – SLOGA

SULKOVCI – KUZMICA

SLAVEN – OMLADINAC

KAPTOL – DOBROVAC

DINAMO – GRANIČAR (Z)

CROATIA (M) – GRAŠEVINA

5. KOLO:

GRAŠEVINA – MLADOST

GRANIČAR (Z) – CROATIA (M)

DOBROVAC – DINAMO

OMLADINAC – KAPTOL

KUZMICA – SLAVEN

SLOGA – SULKOVCI

CROATIA (DO) – BSK

6. KOLO: 

MLADOST – BSK

SULKOVCI – CROATIA (D0)

SLAVEN – SLOGA

KAPTOL – KUZMICA

DINAMO – OMLADINAC

CROATIA (M) – DOBROVAC

GRAŠEVINA – GRANIČAR (Z)

7. KOLO: 

GRANIČAR (Z) – MLADOST

DOBROVAC – GRAŠEVINA

OMLADINAC – CROATIA (M)

KUZMICA – DINAMO

SLOGA – KAPTOL

CROATIA (DO) – SLAVEN

BSK – SULKOVCI

8. KOLO:

MLADOST – SULKOVCI

SLAVEN – BSK

KAPTOL – CROATIA (DO)

DINAMO – SLOGA

CROATIA (M) – KUZMICA

GRAŠEVINA – OMLADINAC

GRANIČAR (Z) – DOBROVAC

9. KOLO: 

DOBROVAC – MLADOST

OMLADINAC – GRANIČAR (Z)

KUZMICA – GRAŠEVINA

SLOGA – CROATIA (M)

CROATIA (DO) – DINAMO

BSK – KAPTOL

SULKOVCI – SLAVEN

10KOLO:

MLADOST – SLAVEN

KAPTOL – SULKOVCI

DINAMO – BSK

CROATIA (M) – CROATIA (DO)

GRAŠEVINA – SLOGA

GRANIČAR (Z) -KUZMICA

DOBROVAC – OMLADINAC

11. KOLO: 

OMLADINAC – MLADOST

KUZMICA – DOBROVAC

SLOGA – GRANIČAR (Z)

CROATIA (DO) – GRAŠEVINA

BSK – CROATIA (M)

SULKOVCI – DINAMO

SLAVEN – KAPTOL

12. KOLO:

MLADOST – KAPTOL

DINAMO – SLAVEN

CROATIA (M) – SULKOVCI

GRAŠEVINA – BSK

GRANIČAR (Z) – CROATIA (DO)

DOBROVAC – SLOGA

OMLADINAC – KUZMICA

13. KOLO:

KUZMICA – MLADOST

SLOGA – OMLADINAC

CROATIA (DO) – DOBROVAC

BSK – GRANIČAR (Z)

SULKOVCI – GRAŠEVINA

SLAVEN – CROATIA (M)

KAPTOL – DINAMO

 

Raspored 2. ŽNL.

1. KOLO: 

Hrvatski dragovoljac – Ovčare

Slavonija – Lipa

BSK – Graničar

Dinamo – Eminovci

2. KOLO:

Graničar – Dinamo

Lipa – BSK

Ovčare – Slavonija

Parasan – Hrvatski dragovoljac

3. KOLO:

Slavonija – Parasan

BSK – Ovčare

Dinamo – Lipa

Eminovci – Graničar

4. KOLO:

Lipa – Eminovci

Ovčare – Dinamo

Parasan – BSK

Hrvatski dragovoljac – Slavonija

5KOLO:

BSK – Hrvatski dragovoljac

Dinamo – Parasan

Eminovci – Ovčare

Graničar – Lipa

6. KOLO:

Ovčare – Graničar

Parasan – Eminovci

Hrvatski dragovoljac – Dinamo

Slavonija – BSK

7. KOLO: 

Dinamo – Slavonija

Eminovci – Hrvatski dragovoljac

Graničar – Parasan

Lipa – Ovčare

8. KOLO: 

Parasan – Lipa

Hrvatski dragovoljac – Graničar

Slavonija – Eminovci

BSK – Dinamo

9. KOLO: 

Eminovci – BSK

Graničar – Slavonija

Lipa – Hrvatski dragovoljac

Ovčare – Parasan