Posavac uzeo bod u Rešetarima, favoriti prema očekivanjima

Odigrano je 6 utakmica subotnjeg programa u kojima su većinom u glavnim ulogama bili oni koji se bore za vrh svojih skupina i osim iznenađenja u Rešetarima ostalo je bilo prema očekivanjima.

ZAPAD

Fenjeraš je iznenadio Budućnost otkinuvši dva bitna boda u borbi za naslov, a u 85.minuti Antonio Relković je donio puno radosti ekipi iz Davora koja više nije na začelju. Taj je rezultat sigurno razveselio momke iz Vrbove koji su neokrznuti prošli kroz Gunjavce-Drežnik. Vodstvo domaćine je preokrenuo tko drugi nego Stefan Mišić sa svoja dva pogotka kojima i dalje čuva svoju momčad na vrhu bez ijednog poraza. Slobodnica drži korak ponajviše zahvaljujući neumornom Luki Panijanu koji trpa kao na traci pa je i ovoga puta svojim hat trickom okrenuo vodstvo domaćina.

ISTOK

Na istoku su tri vodeće momčadi imale svoje susrete u subotu, a nakon njih nema ništa novoga jer su sve tri ubilježile pobjede. Podcrkavlje uz dosta muke tek u 78.minuti preko Zvonimira Šarića stiže do pobjede, Budainka preko Nižića i Sedle stiže do nove pobjede, a Zvonimir se najmanje morao potruditi za tri boda jer je u 19.minuti kod vodstva od 3:0 utakmica završila.

Domaćin počeo utakmicu sa 9 igrača. U 20.minuti nakon što su se povrijedila 3 igrača domaće ekipe i isti se nisu vratili na teren te je sudac svirao prekid utakmice zbog nedovoljnog broja igrača – rekao je delegat ovoga susreta Ferdo Marić.

810.10.2020 15:30PodcrkavljeNK Podcrkavlje – NK Graničar (SŠ)2:1
810.10.2020 18:00GARČINNK Gardun – NK Zvonimir0:3
811.10.2020 15:30PodvinjeNK Podvinje – NK Sloga (V)-:-
810.10.2020 15:30Slavonski BrodNK Budainka Kolonija – NK Slavonac (GB)2:0
811.10.2020 15:30Velika KopanicaNK Posavina – NK Perkovci-:-
811.10.2020 15:30KlakarNK Graničar (K) – NK Tomica-:-
811.10.2020 15:30STARO TOPOLJENK Omladinac (ST) – NK Sloga (J)-:-