Posavac i Županja 77 i dalje bez poraza koračaju ligom NS Županja

Rame uz rame Posavac i Županja 77 nastavljaju utrku prema jesenskom naslovu. Obje su momčadi upisale pobjede u sedmom kolu te tako poravnate ulaze u osmu dionicu, a isto tako drže nulu u rubrici porazi. Županja je imala teži zadatak jer je gostovala kod ove jeseni neugodnog Raška dok je Posavac na svom terenu porazio gosta iz Strošinaca teniskim rezultatom. Zeleni iz Županje su na krilima sjajnog Valentina Kopića ugrabili trojku, a početak je bio kao iz snove za goste koje je domaćin počastio autogolom da bi prednost udvostručio Kopić u razmaku od samo 4 minute, Do odmora u čvrstoj i tvrdoj utakmici gost smanjuje, ali Kopić ponovo diže u nastavku na plus dva. Rašk do kraja postiže još jedan pogodak s kreča no u završnih četrdesetak minuta ne uspijeva stići do poravnanja. Ivan Krpan i Marino Pavkić su imali nadmetanje u Posavskim Podgajcima koje je završilo 2:2, a pridružili su im se Mateo Vukotić i Mario Vukoja za uvjerljivo slavlje domaćeg sastava.

7 17.10.2021 15:00 Rajevo Selo NK RAŠK – NK Županja 77 2:3
7 17.10.2021 15:00 Posavski Podgajci NK Posavac – NK Srijemac 6:1