Poraz Osječanki, Vukovar slavio u Zagrebu

Odbojkašice Osijeka upisale su poraz u 15. kolu Superlige na gostovanju na krajnjem jugu Hrvatske u Dubrovniku, dok su se Vukovarke iz Zagreba vratile s tri nova boda kojima su preskočile Osijek na prvenstvenoj ljestvici.

Nakon dugog puta do Dubrovnika Osječanke su u susretu u kojem su bile favorit ipak odigrale ispod željene razine i morale priznati domaćinu da je bio bolji. U sva tri seta Paunove su djevojke osvojile po 22 poena, dakle borba nije izostala, no u presudnim trenucima Dubrovkinje su bile bolje. Vukovarke su ozbiljno shvatile posao protiv posljednje ekipe lige i u 4 izjednačena seta došle do tri vrlo bitna boda

15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:22,25:22)
86. OK POREČ – OK KAŠTELA 0:3 (12:25,14:25,12:25)
87. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:20,25:18,25:18)   video-prijenos
88. OK OLIMPIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (22:25,25:20,19:25,21:25)
89. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 3:2 (25:12,25:18,23:25,20:25,15:10)   video-prijenos
90. OK BRDA – OK DINAMO 3:1 (26:24,14:25,27:25,25:14)

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.