Poraz Murse u drugoj polufinalnoj utakmici doigravanja Superlige

Odbojkaši Murse su nakon pobjede u Osijeku nad Ribola Kaštelom gostovali u Dalmaciji. Dobro su Osječani započeli susret te su poveli 0:2 u setovima, no na koncu su domaćini slavili 3:2 (22:25, 21:25, 25:18, 25:19, 17:15).

Jako dobro su krenuli Mursaši u susret te su relativno lako uspjeli uzeti prva dva seta. Kad se činilo da će Kaštelani pasti bez ispaljenog metka, uspjeli su se domaćini probuditi te su uzeli četvrti i peti set u svoju korist, iako je i Mursa imala svoje šanse da osvoji odlučujući set. Rulet petog seta je bio izrazito zanimljiv. Stvorila je Ribola Kaštela malo veću prednost u tom setu, Mursa se uspjela vratiti, a na kraju su Kaštelani bili s(p)retniji te su uzeli odlučujući peti set u svoju korist. Odlučujući treći susret će se igrati u Osijeku, a na rasporedu je u srijedu, s početkom u 19 sati.

Drugi polufinalni dvoboj je završen jer je zagrebačka Mladost i u drugom susretu bila uvjerljiva protiv Kitro Varaždina te su se Mladostaši dvokorakom plasirali u finale.