/Polet proletio kroz Poganovce 6 POGODAKA MIHALJEVIĆ ELVISA
poletboksic

Polet proletio kroz Poganovce 6 POGODAKA MIHALJEVIĆ ELVISA

Odigrano je 6. kolo u 2. ŽNL Našice i sve vodeće ekipe su ostvarile pobjede tako da nema pomaka na vrhu tablice.

Vodeći Polet gostovao je u Poganovcima i zabio čak 10 pogodaka od kojih je 6 zabio Mihaljević, Poganovci su uspjeli zabiti počasni pogodak tako da je završilo 1:10. Polet je u prvih 5 kola zabio 6 pogodaka, a sad u jednom 10. Đurđenovac je na svom terenu dočekao pretposljednju Slavoniju i pobijedio pogotkom u drugom poluvremenu, Slavonija se pokazala kao tvrd orah i bez obzira na mjesto na tablici nikome neće biti lako protiv njih. U Vukojevcima je gostovao Šipovac i imao bod u džepu nakon prvog poluvremena i rezultata 1:1, ali tad je domaći Omladinac dodao gas i zabio još četiri pogotka za ukupnih 5:1. Sloga je dočekala Iskricu i pobjedila rezultatom 1:0, te tako ostala u borbi za vrh jer joj veći Polet bježi samo dva boda. Motičina je igrala na svom terenu protiv Seljaka i pobjedila tek u zadnjim minutama, sva tri boda u Motičini je ostavio Marko Brus. U Velimirovcu kod Croatije je gostovala Mladost, iako su gosti poveli, domaćini su preokrenuli rezultat u svoju korist još u prvom poluvremenu koje je završilo 2:1, a s 2:1 je domaćin dobio i drugo tako da je završilo 4:2. Željezničar si je osigurao miran nastavak natjecanja pobjedom protiv Lile, na svom terenu bili su bolji 6:3, uz hat-trick Dine Cepuna.