/Polet nanio prvi poraz Slavoniji i nastavio svoju fantastičnu jesen 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
polet semeljci

U pretposljednjem kolu jesenskog dijela 2. ŽNL Nogometnog središta Đakovo nogometaši Poleta su napravili veliki korak prema konačnom trijumfu i povratku u 1. ŽNL. Na svom su terenu s 2:1 bili bolji od Slavonije, kojoj je to bio prvi poraz u dosadašnjem dijelu sezone, i tako sačuvali veliku prednost na vrhu ljestvice.

Početnu prednost Poletu je donio Antonio Rebić, no Slavonija se vrlo brzo vratila u egal golom Stipe Markića. U drugom poluvremenu momčad iz Semeljaca preko Žarka Aščića u završnici ipak dolazi do slavlja i još jednom potvrđuje da je ove jeseni najbolja među đakovačkim drugoligašima. Prvi pratitelj su Dračice koje su istim 2:1 rezultatom uspješno apsolvirale teško gostovanje u Strizivojni. Domaćin je na odmor išao s prednosti zahvaljujući Danijelu Petriću. U nastavku kompletan preokret Dračica, najprije je tri minute nakon ulaska u igru poravnanje donio Ivica Gavran, a onda u samoj završnici, u 88. minutu za pobjedu pogađa Mario Kasa.

Kolo je bilo vrlo uspješno za goste, osim Dračica sa tri boda su se kući vratili Dinamo, Radnički i Rekord, a jedan bod je iz Mandićevca odnijela Budućnost. Osim Poleta jedini je domaću pobjedu upisao Hajduk koji je na pogon raspucanog Stjepana Gurdona uvjerljivo svladao Omladinac. Zdravko Tremboš postigao je odlučujući pogodak u pobjedi Rekorda u Gašincima i to u situaciji kad je njegova momčad bila s igračem manje. Josip Holbik bio je junak Dinama, postigao je oba pogotka u očekivanoj pobjedi nad Slogom kojom je momčad iz Trnjana potvrdila vrlo dobru formu ove jeseni. Nakon što se na odmor otišlo s 1:1 u nastavku Radnički golovima Pilera i Drenjančevića u samo 7 minuta lomi otpor Jedinstva i primiče se sredini ljestvice te bježi svom nedjeljnom protivniku na +5.