/Polet leti na vrhu Baranjske lige MAKSIMALNI UČINAK MOMČADI IZ KARANCA
polet karanac

Polet leti na vrhu Baranjske lige MAKSIMALNI UČINAK MOMČADI IZ KARANCA

Proteklog vikenda odigrano je šesto kolo Baranjske lige nakon kojeg na vrhu nema ništa novo, Polet je upisao novu pobjedu i za sada nedodirljivo juri prema 2. ŽNL.

U Karancu je gostovao Zmaj, dosta dobro se borio ali na kraju Polet početkom drugog poluvremena slama njihov otpor i odlazi do uvjerljive 3:0 pobjede uz dodatno zapucani kazneni udarac. Sličan posao odradio je i Ribar koji je na svom terenu s 3:0 nadigrao Davor, a veći problem od poraza gosti bi trebali imati zbog švercanja igrača u kojem su ulovljeni na poluvremenu. U Torjancima prava golijada, u susretu s deset golova Radnik je izašao kao pobjednik protiv Graničara, a gostujuće bodove osvojila je i Sloga koja je slavila u derbiju začelja i ostavila Croatiju na nuli.