/Polet desetkom okončao savršenu jesen POSLJEDNJE KOLO BARANJSKE LIGE
polet karanac

Polet desetkom okončao savršenu jesen POSLJEDNJE KOLO BARANJSKE LIGE

Kako su nogometaši Poleta odradili čitavu jesen tako su i završili posljednje kolo – za desetku! Osam utakmica, osam pobjeda i preko 50 postignutih golova i više nego jasno sugerira koliko je momčad iz Karanca dominantna ove sezone. Ako je suditi po jesenskom dijelu sezone proljeće mogu iskoristiti za pripremu za 2. ŽNL u sljedećoj sezoni. Na Branjinom vrhu zabili su deset komada, a fantastični Bruno Barat čak sedam, od čega prvih šest u nizu u samo 35 minuta igre!

Prvi pratitelji Poleta, Graničar i Ribar postigli su po pet golova na gostovanjima i osvojili po tri boda, ali ne baš glatko. Graničar je gostovao kod Luči i pobjedio 5:4, a sva četiri domaća pogotka postigao je Dalibor Kolarić. Mora biti razočaravaljuće kad zabiješ četiri a izgubiš na domaćem terenu. Ribar je s 5:3 bio bolji od Zmaja uz hattrick Daria Švoba. Sloga je u Gajiću s 3:0 nadigrala Davor, sva tri pogotka pala su u nastavku, a dva je postigao Denis Dizdar.