/Poganovci se približili Šipovcu LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
poganovci

Poganovci se približili Šipovcu LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE

U proteklom 10. kolu nogometaši Šipovca su bili slobodni što su Poganovci iskoristili i stigli na samo 3 boda zaostatka. Poganovci su u drugom poluvremenu slomili otpor Poleta i došli na kraju do rezultatski uvjerljive pobjede kojom su vratili nezvjesnost u prvenstvo. U sljedećem kolu im se nudi prilika da to učine do kraja, da potpuno anuliraju zaostatak jer slijedi međusobni ogled vodećih momčadi lige.

Dinamo je uvjerljivo slavio na gostovanju u Lađanskoj, isto kao i Poganovci postigao je sva tri pogotka u drugom poluvremenu od čega je dva upisao Alen Liović. Posljednji Martin dobro se nosio s Mladosti, imao je i vodstvo na poluvremenu, ali je Vladimir Torčić bio posebno inspiriran, postigao je hattrick i vodio svoju momčad do pobjede. Ludu utakmicu odigrali su Vuka i Lug. Gosti su poveli 2:0, a domaćin s dva gola Ivana Mehareka dolazi do poravnana, i sve to u samo 23 minute. Do kraja su se napadači primirili, pao je još samo jedan gol, a taj jedan, ali tri boda vrijedan postigao je Zoran Hečimović.

POGANOVCI – POLET 3:0

MLADOST – MARTIN 4:2

VUKA – LUG 2:3

LAĐANSKA – DINAMO 0:3