Poganovci do vrha napunili mrežu Luga, Kućanci lako protiv Poleta

Proteklog vikenda odigrano je osmo kolo lige NS Našice.

Poganovci su na svom terenu do vrha napunili mrežu Luga, konačan rezultat bio je 8:1. Davor Stanivuković pogađao je mrežu gostiju tri puta, Igor Vukadinović i Goran Bulat po dva puta i Tin Mrčela jednom. Jedini pogodak za goste postigao je Mirko Bancek. Dinamo je na svom terenu svladao Slavoniju rezultatom 3:1. Gosti su na odmoru imali prednost od 0:1 koju im je donio Gabriel Anđić. Domaćin je odigrao bolje drugo poluvrijeme što je i rezultiralo konačan rezultat. Poravnao je Zlatko Stepić, u vodstvo ih je doveo Nikica Kovačević, a konačan rezultat postavio je David Simić u 90. minuti. Lađanska je svladala Mladost iz Našičke Breznice rezultatom 4:3. Božidar Vučemilović, Stjepan Sambol, Ivan Bilić i Gerhard Gvozdić postigli su pogotke za domaćina. Po jedan pogodak za goste postigli su David Ban, Matej Krmpotić i Matija Kruljac iz kaznenog udarca.

Vuka je slavila na svom terenu protiv Kapelne rezultatom 3:2. Ivan Meherek postigao je dva, a Stjepan Kos jedan za pogodak za domaćina. Jurica Koški i Ivan Grgić postigli su po pogodak za goste. Kućanci su petardom ispratili Polet sa svog terena. Nikola Mak i Ivan Hettich riješili su pitanje pobjednika. Mak je postigao tri, a Hettich dva pogotka. Seljak je mirno pobijedio Hajduka rezultatom 3:0. Ivan Antolović postigao je sva tri pogotka. Martin je slavio na gostovanju kod Svetog Đurađa rezultatom 0:2. Hrvoje Biuklić i Luka Perković riješili su pitanje pobjednika u drugom poluvremenu.