Podravac (S) upisao prvu pobjedu, a Trnje potvrdilo prvo mjesto

Drugi je dio četvrtog kola Druge ŽNL Varaždin odigran jučer. ŠNK Radnički je deklasirao zadnje plasiranu NK Lepoglavu, a Trnje je potvrdilo prvo mjesto na ukupnoj tablici.

U Svibovcu je NK Podravac ugostio ŠNK Poljoprivrednik i upisao svoju prvu pobjedu ove sezone. Rezultat 2:1 upriličili su golovi Vnučeca za goste, a tri boda domaćoj ekipi je priskrbio Marko Liber golovima u 18. i 27. minuti igre. Nova Ves je u nedjelju bila mjesto susreta između prvoplasirane ekipe Trnja i nogometaša NK Nova Ves. Jedini gol za domaću momčad zabio je Miroslav Ribič. Za pobjedničku ekipu golovima su slavili Herceg i Vrbanić, dok je Adriano Skupnjak postignuo hat trick. Bez golova je odigran susret između Dinama Babinec i Podravca Kitro, a Dinamo 01 je u četvrtom kolu 3:0 pobjedio ŠNK Mladost Šemovec. Golove za domaćine su postignuli Levatić (30.), Kolman (54.) i Mario Zadravec u 81. minuti susreta. Očekivanu pobjedu četvrtog kola Druge ŽNL Varaždin, ostvarili su i nogometaši ŠNK Radnički koji su pokorili zadnjeplasiranu ekipu NK Lepoglava sa 7:1. Visoki rezultat ostvaren je golovima Hižaka, Kutnjaka K., Stopinšeka, Kutnjaka D. i Lea Tropšeka.