Pobjeda Tomislava, Vrbanja furiozno kroz Račinovce

Dovršeno je 11.kolo nakon kojega na vrhu promjena nije bilo. Vodeći sastav lige je uspješno savladao još jednu stepenicu i korača prema jesenskoj tituli, a Vrbanja i Slavonija su u prvom redu za pomrsiti računicu o konačnom uspjehu momčadi Krunoslava Tomljenovića. Nije bilo jednostavno lideru protiv čvrste momčadi iz Vođinaca koja je imala vodstvo no bravu je u drugom dijelu s dva pogotka otključao Tomislav Jakšić te tako usmjerio vodu na mlin lidera. Marko Blašković je s dva pogotka nastavio utrku sa Stjepanom Kovačićem, a njegova Vrbanja utrku s Tomislavom.

Slavonija u sjeni vodećeg dvojca marljivo i strpljivo skuplja bodove i čeka svoju šansu. Slavonija je protiv Nosterije povela, gost je izjednačio da bi Bruno Jozanović donio tri boda pred kraj susreta. Negoslavci preko Varge i Erića dolaze do pobjede, a Jadranu treću u nizu donosi tko drugo nego Bruno Šikić. Vidor Matijević se konačno probudio i u derbiju začelja ostvario iznimno važnu pobjedu u Posavskim Podgajcima, a dvostruki strijelac je bio Milan Vezirović. Bršadin se pobjedom odmaknuo od najugroženijih. Iako je gost poveo domaćin preko Vuletića i Ulemeka stiže do preokreta i vrijednih bodova.

Fruškogorac poput Sloge i Posavca živi teške dane koje su dodatno otežali igrači iz Trpinje na pogon Danijela Spasića koji je doveo Sinđelić u vodstvo, tračak nade domaćinu vratio mladi sedamnaestogodišnji Antonio Bošnjak da bi Spasić, Milovanović i Rodić donijeli nedostižnu prednost koju je tek malo ublažio Karamatić. Borac je jučer slavio protiv Budućnosti.

11 04.10.2020 15:30 Ilok HNK Fruškogorac – NK Sinđelić 2:4

U jednoj egal utakmici, prvo poluvreme je prošlo bez izrazitih šansi osim jedne naše u 45. minuti. Drugo poluvrijeme, možemo reći da smo ušli malo življe od Bogdanovaca i vrlo brzo dajemo gol za 1:0 iz pogreške protivničke obrane. I drugi gol zabijamo brzo nakon uigrane akcije s treninga. Zadovoljan sam sam bodovima, igra je na pravom putu, nadam se da ćemo nastaviti u istom ritmu do kraja polusezone. Gosti i vise nego korektni, suci odlični – Josip Tunjić, Negoslavci

Treća pobjeda u nizu. Bilo je teško, ali ipak po prilikama zaslužena pobjeda 1:0 u 91.minuti zgoditkom Šikića a na asistenciju Pavkića. Slavonac vrlo dobar i organiziran protivnik kojem želim puno uspjeha dalje u prvenstvu. Suđenje vrlo dobro i korektno Sportski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević, Jadran