Pobjeda Dilja za priključak, Borac KV se pobjedom u Grabovcu vratio na vrh

Dovršeno je 12.kolo MŽNL OSVI nakon što su u noćnom terminu svoju utakmicu u Grabovcu odigrali domaćin i lider koji se tom pobjedom uspio vratiti na čelo kolone koje bodovno ipak dijeli s Borincima uz opasku da momčad iz Jarmine ima utakmicu manje. Svi su pogoci u Grabovcu pali u drugom dijelu, Tkalec i Domitrek su donijeli dvostruko vodstvo ekipi Saše Balatinca koje je u finišu domaćin prepolovio, ali nije bilo više vremena za potpuni povratak. Dilj je zadržao priključak i realne izglede za jesenski naslov pobjedom nad vrlo dobrom momčadi Ivana Denića koja je povela no nije imala rješenja za fenomenalnog Marka Terzića koji je upisao hattrick. I Otok se novom pobjedom zadržao u krugu vodećih pa iz sjene prati razvoj događaja – Damjanović i Tulumović su svome treneru i suigračima priuštili radost i proslavu pobjede. Istim je rezultatom Tomislav svladao gosta iz Babine Grede, a na krilima iznimno raspoloženog Ivana Gele Višnjevac je stigao do nove trojke.

12 23.10.2021 15:00 Valpovo NK Valpovka – NK Radnički (Ž) 2:1

Prvo čestitam igračima na odličnoj utakmici posebno prvo poluvrijeme gdje smo totalno nadigrali domaću ekipu, ali nismo realizirali toliko toga ipak no na kraju poluvremena vodimo golom Franje Damjanovića. Drugo poluvrijeme se igra malo razvodnila , dosta preskakanja, ali ipak uspijevamo postići  drugi pogodak i utakmicu privesti mirno kraju. Čestitke fer domaćinima i sucima na korektnom suđenju. Pravi derbi – puno publike, milina za igrati. Svaka čast našim navijačima na bodrenju ekipe – rekao je trener Otoka Mario Đurković.

Utakmica napeta dva susjedna sela derbi dosta publike , kod nas u prvih 11 igrača sve domaći iz Babine Grede što je uspjeh za ovu ligu , to nema nitko . Protivnik dobar ,  suđenju ne moram ništa reći osim sto je za njih dosuđen nepostojeći penal u prvim minutama, a na naš tropenal na našem kapetanu koji se čuo do pola igrališta sudac se samo nasmijao. Čestitke domaćinu na pobjedi, mi se okrećemo nedjelji – kazao je trener Šokadije Jure Petrović.

Utakmica u kojoj baš nismo oduševili igrom, ali smo iskoristili svoje prigode i došli do zaslužene pobjede. Gostima čestitke na fer i korektnoj partiji i sretno dalje. Svojim momcima čestitam na htjenju, volji i želji, te naravno pobjedi – izjavio je trener Višnjevca Antun Labak.

Kad u gostima daruješ 3 laka gola , a pri tome ne zabiješ 3 zicera poraz dolazi sam. Puno neprofesionalnosti pojedinaca počinje štetiti ovoj momčadi. Obavit ćemo razgovor pa vidjeti šta i kako dalje. Domaćinima čestitke na zasluženoj pobjedi – razočaran je bio trener Zrinskog Stjepan Kvesić.

Nervozna utakmica s puno prekida, gdje smo se bolje snašli i zasluženo pobijedili – kratko je rekao trener Dilja Dejan Pavličić.

Činjenica je da mi ove sezone mnogo bolje igramo u Satnici nego u gostima, ali danas stvarno nemam šta za zamjeriti svojim dečkima. Došli smo Dilju bez nekoliko standardnih, znali smo da su baš agresivni i izrazito domaćinski, ali i mi smo se postavili muški. Moram reći da sam ponosan na svoje momke, ostavili su muda na terenu, dali su sve od sebe, prava je šteta što nisu nagrađeni za današnju partiju, no dobro. Što je bilo, bilo je, o ostalim stvarima ne bih htio. Dilju čestitam, a ja moram dobro vidjeti s kim uopće raspolažem za Valpovku nakon današnjih kartona i ozljeda –  komentirao je trener Mladosti Ivan Denić.

Poslije ove utakmice mogu samo čestitati mojim dečkima na odličnoj utakmici, danas su ostavili srce na terenu i kako bi rekli bacali se na glavu jedan za drugoga i onda kada imamo takav pristup pobjeda uopće nije upitna. Prvo poluvrijeme bez veliki šansi u izjednačenoj igri u drugo poluvrijeme ulazimo odlično što otvaramo odmah golom, nakon toga dominiramo i postižemo i drugi gol. Tek nakon isključenja našeg igrača domaći preuzimaju inicijativu i u samoj završnici postižu gol za konačnih 1:2 – zadovoljan je bio trener Borca Saša Balatinac.