Pirova pobjeda protiv prvakinja za kraj sezone

Nogometašice Osijeka sezonu su završile pobjedom nad novim prvakinjama, ŽNK Split. Iako je slavlje bilo uvjerljivo, nije bilo dovoljno za popravak nakon onog debakla u Vranjicu kada je Split zakapario drugi uzastopni naslov prvaka.

Počelo je naopako i na Mačkamami, gošće iz Splita su došle do prednosti već u 4. minuti preko Ane Dujmović, no do poluvremena je sjajna Lorena Balić s dva pogotka donijela preokret, a sebi potvrdila naslov najboljeg strijelca lige sa ukupno čak 42 pogotka. U drugom poluvremenu je najprije Mateja Bulut povećala prednost na 3:1, a onda u posljednjim trenucima utakmice Izabela Lojna postavlja konačnih 4:1. Velika, lijepa ali nažalost nedovoljna pobjeda za naslov prvaka!

Za kraj sezone nogometašice Viktorije remizirale su s Neretvom u Metkoviću, a oba pogotka za brodskog prvoligaša postigla je kapetanica Karla Kurkutović. Brođanke su sezonu završile na pretposljednjem mjestu, trećem u Ligi za ostanak.