Petarda u Velikom Korenovu i sedmica u Šandrovcu za početak petog kola Treće ŽNL Sjever BBŽ

U nedjelju je odigrano i peto kolo Treće ŽNL Sjever Bjelovarsko-bilogorske županije. Savršenom pobjedom su ga zaokružili svi domaćini ovog kola, a gostima želimo više sreće sljedeći vikend!

Petu pobjedu zaredom su ovaj vikend ostvarili igrači NK Zrinskog (ZT) i zasluženo drže prvo mjesto na tablici. U susretu s ekipom NK Bedenika pokazali su opet svoju kvalitetu pobjedivši s 2:0. Prvi gol zabio je Marin Marušić u 46. minuti igre, a pobjednički je pripao Bernardu Jakčinu. ONK Šandrovac je također pokazao svoju snagu u međusobnom derbiju s NK Croatiom Klokočevac. Zatresli su mrežu suparničke ekipe čak sedam puta. Golove su realizirali redom: Dergez (13. i 31.), Antolović (38. i 58.) te je Ilija Matić postignuo hat trick. Momčad NK Korenova je i ovaj put zaustavila HNK Hajduk u nadi za prvom pobjedom s konačnim rezultatom 5:1. Sve je krenulo golom Antuna Štroka u šestoj minuti igre. Niz su nastavili Farkaš, Mikačević, Kušec i Dario Velić pogotkom u 79. minuti. Jedini put kada su gosti zatresli mrežu suparničkog gola je bio kada je Hrvoje Purgarić realizirao zgoditak u 71. minuti igre. NK Dapci su bez prevelikog iznenađenja uspjeli savladati NK Moslavinu (DP) pobjedom s 2:1. Ibrahim Đuvalek i Stjepan Domitrović su osigurali nova tri boda za domaćine, a jedini zgoditak gostujućih igrača realizirao je Marijo Patrlja u 70. minuti susreta. Za sam kraj ovog petog kola, odigran je susret između nogometaša NK Moslavine (VT) i NK Slavije, a zavrio je pobjedom domaćina s 3:1. Golove za pobjedu na domaćem terenu su postignuli Marko Štefan i Borivoj Preradović, a jedini zgoditak za goste je ostvario Ivan Morosavljević u 40. minuti igre.