Petarda u Štitaru, remi u Gradištu, Croatia odnijela bodove iz Negoslavaca

Nedjeljnim je susretima kompletirano 6.kolo Prve ŽNL VSŽ, a nakon novih 90 minuta na vrhu je Mladost iz Vođinaca koja se tijesnom pobjedom izjednačila sa Županjcima no zbog bolje gol razlike predvodit će kolonu do narednoga kola. Šlajfin dječji vrtić je pružio prilično dobar otpor favoriziranom gostu no trenutak odluke dogodio se u 15.minuti kada umjesto Vinka Pintarića u igru ulazi Mario Živković i u svom prvom dodiru s loptom zabija za vodstvo, konačan rezultat, tri boda i proboj na vrh ljestvice. Prvu poziciju nije uspjela dohvatiti Nosteria kojoj je planove pomrsio Slavonac u GRadištu no na kraju svima po bod ne bi trebao izazvati puno nezadovoljstva u oba tabora. Mitnica unatoč brojnim izostancima ipak stigla do pobjede nad gostom iz Šiškovaca, a u sjajnom ritmu je momčad iz Bogdanovaca koja je na krilima fantastičnog Dražena Malančuka bodove potrpala u svoj autobus, a briljantnu je partiju ovaj rasni strijelac začinio hattrickom. Ekipa Mate Lukačevića je također u odličnom stanju, a jako dobru formu na svojoj je koži osjetila ekipa iz Prkovaca koja je inkasirala peticu. Jedan manje je postigao Sinđelić u Trpinji gostu iz Vrbanje kupivši si nešto mira u kući za nastavak natjecanja.

6 11.09.2022 16:00 Negoslavci NK Negoslavci – NK Croatia Bogdanovci 2:4

Nemam što drugo reći osim kapa do poda mojim momcima na svemu što su pokazali danas. Konačno smo išli 300 na sat čitavih 90 minuta. Valjda zato što smo bili iznimno desetkovani pa smo bili danas jedan za drugoga više nego inače. Niz šansi, odličnih akcija…moglo je biti uvjerljivije jer i dalje promašujemo nemoguće, ali vratit će se to siguran sam negdje. Gosti iz Šiškovaca korektni i opasni u par situacija, ali ipak zasluženo upisujemo 3 boda! Skromno i ponizno idemo dalje i okrećemo se teškom gostovanju u Iloku ipak nadam se malo kompletniji! ISM – Vedran Domazet Mitnica.

Izgubili smo 0:1, a rekao sam mojim dečkima da sam ponosan na njih kako su odigrali ovu utakmicu, bez 7 igrača, ovako dobru tekmu odigrati, protiv ovakvog kvalitetnog protivnika je stvarno za svaku pohvalu. Nama sad slijede 2 jako bitne utakmice. Čestitam gostima na pobjedi i puno sreće u nastavku prvenstva. Još jednom bravo za moje momke – Tomislav Pavličić Frankopan.

Danas smo prezentirali antinogomet, ali bodovi su ono što je bitno. Gol mladog Živkovića nam je donio bodove u Rokovcima. Domaćin korektan – Dražen Dikonić Mladost.

U utakmicu smo ušli veoma motivirano i odlučni da dođemo do prve pobjede na našem terenu. Kvalitetnom igrom pogotovo u prvom poluvremenu preko Paunovića, Banića i Zvekića dolazimo do prednosti od 3 gola. Gost sporadično prijeti, a dolazi do dobre prilike greškom naše zadnje linije, međutim Tovilović dobro reagira. U drugom poluvremenu početak domaćina indolentan i rezultat toga je 2 propuštene 100% prilike Paunovića i Milovanovića i onda kako to obično biva kažnjeni smo pogotkom nakon niza grešaka u veznom redu. Točku na utakmicu stavlja povratnik, kapetan Ognjen Knežević koji rutinski prihvaća poluvisoku loptu i smješta je iza golmana za konačnih 4-1. Nepotrebni crveni karton i za gosta i domaćina pred kraj utakmice koja je bila fer i korektna – Slobodan Bačić Sinđelić.

Danas smo prvi puta bili izraziti favoriti i malo se osjetila nervoza jer smo htjeli utakmicu završiti u 15. minuti – nepotrebno. Ja napravim glupost, sve ono što sam naglašavao da ne smijemo ja napravim. Ispričavam se ekipi i sucu, hvala im što su se digli i s igračem manje postigli 4 pogotka – Mato Lukačević Sloga.

Čestitke domaćinu na pobjedi, mi smo puni problema, ozljede, kartoni, uvukao se i nerad i rezultat je takav, suđenje dobro, sportski pozdrav – Mario Butković Slavonac.

Čestitao bih svojim igračima prije svega sto su izdržali bez i jedne zamjene protiv dobre ekipe iz Nuštra. Poveli smo preko Jančić Stipe, nažalost nismo izdržali do kraja ne primiti gol. Okrećemo se sljedećem kolu i gostovanju u Vrbanji. Sportski pozdrav – Mirko Godanj Slavonac.