Petar Lucić je novi predsjednik MŽNL ligaša Slobodnice
U nogometnom klubu Slobodnica došlo je do promjene u dijelu kluba koji upravlja i rukovodi svim klupskim poslovima pa je tako izabran novi Upravni odbor nakon isteka mandata staroga koji je napravio sjajne stvari unazad nekoliko godina te vratio Slobodnicu na pozicije koje po klupskoj tradiciji i zaslužuje. U nove avanture Međužupanijskog natjecanja tako će Zelene povesti novi predsjednik Petar Lucić koji je i do sada bio uvijek tu svome klubu na raspolaganju pa se nije libio obuti kopačke i pomoći mladićima u ostvarenju svojih i klupskih ciljeva. Tim se povodom klub oglasio priopćenjemna svojoj FB stranici: