Patrick Stanić bio je najbolji pojedinac 14. kola SuperSport Prve NL

Sjajni stoper Zrinskog izabran je od strane čitatelja Sportala za igrača 14. kola, standardno sjajan i pouzdan u defanzivnim zadacima, na teškom gostovanju i još težem terenu u Dugopolju Patrick je zabio gol koji je pokrenuo veliki preokret Jurjevčana pa je ovaj epitet otišao na pravu adresu.

Oglas

14. kolo:

Oglas
  1. Patrick Stanić – 7
  2. Tomislav Baltić – 5
  3. Jakov Pranjić – 4
  4. Tomislav Krizmanić – 3
  5. Iker Pozo – 2
  6. Mosses Barnabas – 1

Ukupni poredak:

  1. Dominik Dogan (Zrinski) – 26
  2. Josip Majić (Šibenik) – 19
  3. David Bosak (Cibalia) – 14
  4. Robin (Vukovar) – 12
  5. Törles Knöll (Vukovar) – 11
  6. Ivan Luka Lukić (Dugopolje) – 8
  7. Mijo Šabić (Croatia) – 8
  8. Ilija Đilas (BSK) – 8
  9. Jakov Pranjić (Jarun) – 7
  10. Josip Gačić (Šibenik) – 7
  11. Miran Horvat (Zrinski) – 7
  12. David Bosak (Cibalia) – 7
  13. Petar Korov (Zrinski) – 7
  14. Zinedin Mustedanagić (Vukovar) – 7
  15. Paul Bismarck (Vukovar) – 7
  16. Mario Tadić (Zrinski) – 7
  17. Patrick Stanić (Zirnski) – 7
  18. Marko Guja (Sesvete) – 6
  19. Halid Alghoul (Jarun) – 6
  20. Iker Pozo (Šibenik) – 5
  21. Tomislav Gudelj (Croatia) – 5
  22. Ivan Cvijanović (Šibenik) – 5
  23. Ivan Jajalo (Zrinski) – 5
  24. Mario Gudelj (Croatia) – 5
  25. Carlos Torres (Šibenik) – 5
  26. Leon Marković (Cibalia) – 5
  27. Šimun Hrgović (Solin) – 5
  28. Ajdin Mujagić (Zrinski) – 5
  29. Ivan Božić (Šibenik) – 5
  30. Filip Kovačević (Cibalia) – 5
  31. Tomislav Baltić (Vukovar) – 5
  32. Fran Tomek (Dubrava) – 4
  33. Ivan Šaranić (Dugopolje) – 4
  34. Dragan Juranović (Dubrava) – 4
  35. Bruno Burčul (Dugopolje) – 4
  36. Clement Ikenna (Dubrava) – 4
  37. Karlo Majtanić (BSK) – 4
  38. Rene Šarić (Cibalia) – 4
  39. Filip Hrs (BSK) – 4
  40. Vanja Šare (Sesvete) – 3
  41. Faal Baboucarr (Orijent) – 3
  42. Niko Glajzer (Orijent) – 3
  43. Andrija Bubnjar (Orijent) – 3
  44. Tomislav Duvnjak (Sesvete) – 3
  45. Borna Buljan (Solin) – 3
  46. Roko Brajković (Solin) – 3
  47. Tomislav Krizmanić (Croatia) – 3
  48. Mosses Barnabas (Sesvete) – 3
  49. Fran Čuljak (Sesvete) – 2
  50. Tin Šarkanj (Dubrava) – 2
  51. Josip Tadić (Jarun) – 2
  52. Ante Matić (Sesvete) – 2
  53. Ivan Rodić (Dugopolje) – 2
  54. Blaž Bošković (Jarun) – 2
  55. Špiro Peričić (Dugopolje) – 1
  56. Mirko Sušak (Sesvete) – 1
  57. Petar Petriško (Dubrava) – 1
  58. Marko Tešija (Dugopolje) – 1
  59. Mahdi Ouamri (Solin) – 1
  60. Ante Šuto (Croatia) – 1