Par-forfe za NK Tomislav (Đ), a prva pobjeda za NK Ilovu

U nedjelju se odigralo četvrto kolo Treće ŽNL Jug Bjelovarsko-bilogorske županije. NK Ilova je ostvarila visoku prvu pobjedu ove sezone, a Tomislav (Đ) kažnjen zbog napuštanja terena.

Prvi susret koji se odigrao u četvrtom kolu Treće ŽNL Jug bio je susret između NK Vihora (K) I NK Ilove. Vihoru niti ovaj put nije pomogao domaći teren za postizanje bodova na tablici, ali je zato Ilova iskoristila nadmoć i upisala prvu pobjedu rezultatom 1:11. Golove za pobjedu su zabili redom: Prijak, Miletić, Lovrenović, Mutabdžić, Čović i Nedić. Jedini pogodak za suparničku ekipu je ostvario Nikica Rostoher u 11. minuti igre. U Velikom Pašijanu susrele su se momčadi NK Junaka (VP) i NK Ribara Kaniške Ive. Domaća je momčad također iznenadila višerangirane nogometaše Kaniške Ive pobjedivši ih s 4:1. Prvo poluvrijeme bilo je rezervirano za pogodak Domagoja Ribića u 44. minuti igre, ali udrugom su dijelu potpuno potonuli. Golove za preokret utakmice su zabili Jovanović (57.), Klarić (66. i 79.) i Toth u 87. minuti susreta. Drugoplasirana momčad, NK Imsovac, u goste je došla u Veliko Vukovje kako bi zaigrala protiv ekipe NK Radničkog (VV). Nažalost, još jedna neiskorištena prilika domaćeg terena je dovela do pobjede gostiju s 0:3. Nova tri boda na tablici otišla su u Imsovac zahvaljujući golovima opet fantastičnog Škorića i Vukote.

NK Tomislav (Đ) i par-forfe

NK Sokol (S), prva momčad s tablice, je u nedjeljno poslijepodne gostovala u Dišniku i isto kao njen prvi rival, otišla kući s nova tri boda. Pobjedu nad domaćinima ostvarili su igrači Dejan Štefčić, Matej Pap i Petar Kamenski. Nakon odlično odigranog prošlog kola za ekipu NK Mladosti-Nade, nedjeljni je susret s nogometašima HNK Jovače bio preveliki zalogaj. Rezultat 7:1 su ostvarili domaćini golovima Veselovca, Meaškog i Đure Lengelića koji je zabio čak četiri pogotka. Gosti su svega jednom zatresli mrežu suparničke ekipe golom Patrika Tramošljanina u 55. minuti igre. U Bršljanici je ove nedjelje bilo poprilično žustro i vatreno. Utakmica je između NK Bršljanice i NK Tomislava (Đ) započela u regularno vrijeme te je rezultat bio izjednačen s 1:1. Prvi pogodak je zakucao Marijo Jaković u 10. minuti za ekipu gostujućih igrača, a zatim i Matija Grgić za domaćine. Međutim, u 39. minuti nakon dosuđenog kaznenog udarca za NK Bršljanicu dolazi do incidenta, odnosno vrijeđanja i naguravanja suca od strane NK Tomislava (Đ). Budući da nisu postojali uvjeti za daljni nastavak utakmice s obzirom na to da su gostujući igrači napustili teren, sudac utakmice je kod rezultata 1:1 prekinuo susret.