Paket 24: Sesvećani u Zrinjevcu stigli do šeste pobjede za redom

Nakon napornog euro susreta, a osobito puta u Grčku, rukometaši Sesveta pobijedili su Osijek 29:37 i nastavili sjajni niz. To im je šesta pobjeda za redom u Paket24 Premijer ligi – Ligi B pa su im i dalje najbliži u pratnji PPD Zagreba.

Osječani su odlično iskoristili umor gostiju u prvom dijelu. Bez obzira na stalni zaostatak od pogotka ili dva, stalno su bili tu negdje, tako da se Sesvete nisu smjele opustiti ni jednog trenutka. Ukupno je bilo čak šest izjednačenja rezultata, da bi domaćini na poluvremenu zaostajali samo pogodak (14:15).

Sesvećani su drugi dio otvorili niz od 1:5, i prvi put napravili osjetniju razliku. S obzirom na iskustvo nije im bilo teško nakon toga igrom pogodak za pogodak održavati tu razliku i čekati svoj novi veliki trenutak. A on je stigao od 50. do 55. minute kada su zabili četiri pogotka za redom, otišli na osam razlike i rutinski priveli susret kraju.

David Čičak i Kuštrim Ninaj bili su najbolji u domaćim redovima s po šest pogodaka. Kod Sesveta, Stipe Purić čak 16 obrana. Šest pogodaka dao je Josip Topić, a po pet Zlatko Raužen, Ivan Dumenčić, Patrik Hršak i Davor Gavrić.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 8. KOLO
OSIJEK – SESVETE  29:37