Ovo su kandidati za igrača kola u Trećoj NL Istok

Idemo dalje s izborom najboljeg igrača u četvrtom rangu natjecanja, regiji Istok. Na redu je izbor najboljeg pojedinca desetog kola nakon kojeg na vrhu prvenstvenog poretka stoluju Graničar i Slavonija, dok na vrhu poretka u našem izboru čelnu poziciju drži kapetan Borca Marko Prugovečki.

Matej Martinović – uvijek na visini zadatka, često se ne ističe ali baš uvijek odradi veliki posao za svoju momčad, ovaj put se na gostovanju u Vrbi istaknuo golom u završnici za velika tri boda požeške momčadi.

Anton Vukadinović – kad vratar poražene momčadi bude igrač utakmice prilično je jasno da je morao jako puno toga obraniti. I zaista je vratar Svačića bio sjajan u Ivankovu, jedini pogodak na utakmici zabio mu je iskusni Borko s bijele točke, tu zaista ništa nije mogao…

Marino Lazar – Ilić je “ubo” pojačanje ovog ljeta, Lazar igra sjajno, a odličnu partiju u derbiju protiv Borca okrunio je fenomenalnim prodorom s centra kroz čitavu gostujuću obranu da bi ga zaključio asistom za Lešića koji je samo dovršio posao i zapečatio pobjedu Graničara.

Dos Santos – u završnici prijelaznog roka “uboli” su i u Đakovu, doveli su Dos Santosa iz Zrinskog, a ovaj pokazuje klasu, pokazuje da je u ovoj ligi veliki adut, tako je bilo i u dvoboju i pobjedi nad Dardom.

Ivan Gelo – sjajna pobjeda Čepina nad Kutjevom i još sjajnija partija Ivana koji je gostima isporučio hattrick, zabijao je važne golove dok sve još nije bilo odlučeno čime ova partija dobiva na dodatnoj važnosti.

Carlos Gutierrez – Vuteks je dobio poklon od gradskih rivala, iz Vukovara je u “Rupu” sletio sjajni 18-godišnji napadač koji se predstavio u sjajnom izdanju protiv Valpovke kojoj je zabio dva komada u 3:2 slavlju Bojićeve momčadi.

Marin Vučemilović – Našk je osvojio bodove u Gradišci, već to je prilično velika stvar, a kada znamo da su ih osvojili s dva gola u sudačkoj nadoknadi to izgleda još veće. Kapetan je zabio jedan, no tokom svih 90 minuta bio je onaj koji vuče i diže ostatak momčadi, njegov doprinos bio je sjajan!

Luka Đerek – klasa. A ne staje tokom svih 90 minuta. Svi na stadionu su već upisali bodove Slaviji, a on je trčao i trčao, uklizavao i na pozicijama koje nisu njegove, borio se, vukao i na kraju je dobio ono što je toliko tražio – gol u 90. minuti za bod Oriolika!