Osječko-baranjska 1. ŽNL: Subotnji remi u Petrijevcima

U subotu je odigrana samo jedna utakmica posljednjeg kola jesenskog dijela sezone u osječkoj Primeri. Igralo se u Petrijevcima gdje je tamošnji Omladinac ugostio momčad FEŠK-a.

OMLADINAC (P) – FEŠK 1:1

Za kraj sezone, remi. Na kraju zadovoljne mogu biti obje momčadi koje prvo čeka dobar odmor, a onda i zahtjevan posao kako bi proljetni dio dočekali u što boljem ritmu. U 62. je minuti prvi do prednosti stigao FEŠK zahvaljujući pogotku Mendroša. I kada se činilo da će pun plijen putovati u Feričance, ukazao se Magušić koji je zabio za 1:1 i podjelu bodova.

Fer i korektna utakmica. Gosti bolji prvo, a mi drugo poluvrijeme. Nakon 0:1 oko 60. minute ne predajemo se i izjednačavamo u 90. minuti utakmice. Igrači s klupe su nam unijeli živosti i mislim da je rezultat najpravedniji. Za kraj sretno dalje Fešku, a mojim dečkima sve čestitke na ovoj polusezoni. S obzirom da nam se vrlo brzo povrijedio stoper Fran Jović i uz dolazak samo jednog igrača Leona Barića, ova je momčad pokazala da ima karakter i 15 bodova u višem rangu nije malo za Petrijevce. Ponašanje igrača za primjer jer smo tek 15. kolo imali igrača s 3 žuta kartona. Pozdrav ekipi Sportala i svim čitateljima. – za Sportalo je rekao Goran Brkić, trener Omladinca.

Momci su odigrali jako dobru utakmicu. Prije svega bih naglasio dobar pristup, ali i disciplinu pogotovo u fazi obrane, taj dio su momci odradili jako dobro. Igrali smo danas protiv čvrstog protivnika, ali smo stvarno jako dobro odgovorili na sve zahtjeve koje je utakmica stavila pred nas. U načelu smo i mi i domaćini imali svoje šanse međutim mi nismo bili dovoljno koncentrani u završnici. Imali smo par jako dobrih prilika, stativu, ali nismo zabili. Nažalost nakon greške našeg vratara primamo pogodak u zadnjoj minuti, događa se svakome. Na kraju mislim da je rezultat realan. Čestitke domaćinu na borbi. Završili smo ovu tešku polusezonu, dojma sam da smo morali i mogli bolje, no dobro. Platili smo danak neiskustvu ove polusezone u dosta utakmica no ovo je proces i ide dalje. Nadam se da su u našoj upravi toga svjesni i da trebamo malo više iskustva te da će de poraditi na tome!! Momcima zahvaljujem na svemu: na pristupu, zalaganju, trudu i borbi neka samo tako nastave. Zahvaljujem se i redakciji Sportala na tome što nas prate. – poruka je Dinka Puljića, trenera FEŠK-a.