Osječko-baranjska 1. ŽNL: Baranja Belje srušila Dračice

Danas je odigrana samo jedna utakmica 13. kola u osječko-baranjskoj Primeri. Baranja Belje je ugostila trećeplasiranu momčad Dračica.

BARANJA BELJE – DRAČICE 3:2

Baranja Belje je ostvarila važnu pobjedu kojom se priključila gornjem dijelu tablice. Prvo je poluvrijeme obilježio sjajni napadač domaćih Dejan Dorotić koji je poentirao dva puta. U drugom dijelu Baranjci čuvaju rezultat, a nadu Dračicama donosi mladi Vidaković. Međutim, Baranja koristi kazneni udarac i vraća prednost od dva pogotka, što je bilo i konačno rješenje susreta.

Čestitam svim akterima utakmice, a posebno mojim dečkima koji su danas odigrali jako dobro zahtjevnu utakmicu protiv visokoplasiranog gosta, ostaje samo žal za neiskorištenim prilikama. – komentirao je Dejan Berger, trener Baranje Belje.

Lijepa i divna Baranja! Prvo poluvrijeme nismo došli i naravno gubili 2:0, drugo poluvrijeme prisustvovali i na kraju izgubili 3:2. Domaćin je više želio i zasluženo pobijedio i na tome im čestitam. Mi se idemo pripremati za sljedeće kolo i nadam se da će igrači izvući nešta iz ove utakmice. Sudačka trojka prisustvovala događaju. Prvom pomoćnom sucu Bošnjaku brz oporavak. Sportski pozdrav – poručio je Goran Uzelac, trener Dračica.